OraH pozvao na udruživanje protiv dolaska Ubera u Hrvatsku

Naslovnica Forum Komentari članaka OraH pozvao na udruživanje protiv dolaska Ubera u Hrvatsku

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

uh što se pjene ovi socijalisti, a nikako da shvate da se svijet mijenja i da zanimanja koju su nekad bila profitabilna i potrebna, možda neće biti potrebna u budučnosti. Tko uspije napraviti zaokret prema novim tehnologijama, taj će uspjeti.

Ovaj dopis kao da su neki boljševici pisali….[emo_smijeh]

...ladies and gentlemen....AC/DC

Da nešto stvarno „ne štima“ s tom najbrže rastućom svjetskom start-up tvrtkom dokazuju i nedavni događaji u SAD-u. Tamo je nekolicina vozača UBER-a pokrenula sudsku parnicu i traži od tvrtke da im nadoknadi troškove benzina i održavanja automobila jer se smatraju zaposlenicima UBERA, a takve troškove svaka firma redovno snosi. UBER to odbija jer tvrdi da ti ljudi nisu njihovi zaposlenici već samo suradnici…

Isuse, ovo je stvarno dokaz da nešto uistinu ne valja sa UBERom. S nestrpljenjem čekam da se taj ORAH ugasi a članovi istoga snime novi nastavak The Addams Familya. Jedva čekam Uber…Stalno ću ga koristiti[emo_palacg]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

New Report

Close