Mamići, Vrbanović i poreznik Dinamo i državu navodno oštetili za 130 milijuna kuna

Naslovnica Forum Komentari članaka Mamići, Vrbanović i poreznik Dinamo i državu navodno oštetili za 130 milijuna kuna

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Gramzljivci

Sad su već pale brojne velike ribe. Bit će zanimljivo pratiti hoće li jedna od idućih Uskokovih akvizicija biti gospodin Todorić. Mediji su već puno o tome pisali, a nama ostaje samo za vidjeti što će se dogoditi…

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Kada se to ‘navodno’ zbilo? 2001 pa nadalje!? Tko misli da Milanović nema utjecaja na ovo taj je doista naivan ili vjeruje u “neovisno pravosudje”.


Kada se to 'navodno' zbilo? 2001 pa nadalje!? Tko misli da Milanović nema utjecaja na ovo taj je doista naivan ili vjeruje u "neovisno pravosudje".

Pitanje. Zbog čega to poreznici nisu prijavili i procesuirali za vrijeme HDZ-a?

I ja se pitam zbog čega se toliko čekalo.

Nadam se da će poreznici i ostali službenici koji nisu odradili svoj posao također odgovarati.

@hasenfefer Mislim da to čak i nema veze sa strankom na vlasti, barem ne u ovako velikim slučajevima. Interesne skupine se čuvaju i odrađuju potrebno.
Pa kod nas Porezna kupuje zemljišta (spačva vinkovci), što se onda čudimo ovakvim slučajevima? Oni su samo rezultat 25 godina ne rada i još tko zna koliko godina pogodovanja. Drugačije niti ne znaju raditi.


Sad su već pale brojne velike ribe. Bit će zanimljivo pratiti hoće li jedna od idućih Uskokovih akvizicija biti gospodin Todorić. Mediji su već puno o tome pisali, a nama ostaje samo za vidjeti što će se dogoditi…

Toda je s državom još u plusu kad se usporede poticaju koji godišnje dobiva i “porez” koji plaća.


@hasenfefer Mislim da to čak i nema veze sa strankom na vlasti, barem ne u ovako velikim slučajevima. Interesne skupine se čuvaju i odrađuju potrebno.
Pa kod nas Porezna kupuje zemljišta (spačva vinkovci), što se onda čudimo ovakvim slučajevima? Oni su samo rezultat 25 godina ne rada i još tko zna koliko godina pogodovanja. Drugačije niti ne znaju raditi.

Ovo o interesnim skupinama (ja to zovem mafijom u Hrvatskoj) se slažem s Vama.
I da, postoji problem što naša država ne funkcionira, naročito pravna država.

Valjda je država napokon profunkcionirala bar u ovom dijelu poreznog nadzora.

Ja sam lijepo već nekoliko puta napisao da samo treba pratiti tok novca.

A Mamići, kao i svi drugi građani trebaju samo dokazati da njihova imovinu pokrivaju njihovi prihodi.

To je normalna procedura u svim uređenim državama svijeta.

Ne vidim razloga da Mamići ne dokažu svoju nevinost.

Ono što mene smeta je izjava počasnog predsjednika Dinama Bandića:”Da nema nikakvih saznanja o izvlačenju novca grada Zagreba iz Dinama.”

Kao počasni predsjednik Dinama ne mora znati, ali kao gradonačelnik Zagreba mora znati na što se trošio gradski novac.

Mislim da je Dinamo u zadnjih 10 godina dobivao cca 8 miliona kuna godišnje.

Naš gradonačelnik stalno tupi kako radi 24 sata, a nije nijednom provjerio kako su u Dinamu potrošeni naši novci?

Takvo ponašanje dužnosnika koje služe narod meni je neprihvatljivo.

Gradonačelnče Bandiću ako ne znate na što je Dinamo potrošio te ogromne novce koji ste mu dali zadnjih 10 godina, onda ne radite svoj posao.

I trebate dati ostavku.[emo_palacg]

New Report

Close