Milanović: Ovo mora prestati, a prestat će ako to kaže Kolinda Grabar Kitarović

Naslovnica Forum Komentari članaka Milanović: Ovo mora prestati, a prestat će ako to kaže Kolinda Grabar Kitarović

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

ovo moj zoki (zagrebacki fakine) mozes samo ti prekinut !!!!
a ako ovo kolinda moze prekinut onda si ti bivsi a njoj ni bog nece oprostit !
spusti taj svoj lazni ponos i razgovaraj sa ljudima ! ne vrti se svit oko tebe ili ako mislis da vrti nece sigurno dugo, ili od tvojih ili od hdz-a !

Pendrekom po ledjima zbog osnovane sumnje na terorizam i ugrozavanja nacionalne sigurnosti. Ako ne napravite sad sljedeci put ce vam ubaciti bombu u Vladu. Jer to je jako izmanipulirana ekipa koja nema nista za izgubiti i koju naravno predvodi mracnjak Karamarko. U kojoj jos to zemlji skupina gradjana direktno prijeti Vladi i policiji bez posljedica?

bas tako, napad na sluzbenu osobu? plinske boce? blokirani promet? i onda karamarko izjavi koji su to zakon prekrsili?
u NORMALNOJ DRŽAVI svi ovi organizatori i sudionici ovog danas bi bili u pritvoru.
uzas, koja mlaka reakcija, milanovicu da ima hrabrosti klem bi sa istraznim sucem u pon razgovorao

pendrekom? to jedino i znaju jer su to naučili od svojih učitelja i uzora. kvalitetne političare i državnike od onih koji to nisu dijeli mudrost ili barem pamet i lukavost.

Treba im dati svakom penziju od 10 000 Eura i nek lijepo odu doma. Ovog nema nigdje, i svi nam se smiju i izruguju zbog ovih ludosti, od oprosta dugova do švicaraca itd.itd. Milanović će zbog svoje mlakosti isto kao Račan izgubiti vlast, a njemu to i nije neka briga.

100% za Hrvatsku – 100% protiv jugoslovena.

Jadnici, slobodno patite jer vam neprežaljena jugoslavija konačno odlazi u povijest. Više vam ništa neće zaštititi imovinu koju ste stekli istjerivanjem i ubijanjem Hrvata i Židova u proteklim ratovima. Gledajte gdje možete poslati novce i selite….

Hrvati su neuki i nesposobni.


100% za Hrvatsku – 100% protiv jugoslovena.

Jadnici, slobodno patite jer vam neprežaljena jugoslavija konačno odlazi u povijest. Više vam ništa neće zaštititi imovinu koju ste stekli istjerivanjem i ubijanjem Hrvata i Židova u proteklim ratovima. Gledajte gdje možete poslati novce i selite….

Tipičan primjer zaostalog, izmanupuliranog Hrvata koji poziva na ubijanje Hrvata i njihovo protjerivanje iz Hrvatske ako netko ne misli kao on.

Pa gledajte gospodine ovo je Hrvatska i u njoj je demokracija.
Država je daleko od onoga što su Hrvati sanjali.

Nažalost, Hrvatskom Vlada mafija koja je opljačkala Hrvate i dalje to nesmetano želi raditi.

Zbog toga cijelo vrijeme i svadi Hrvate.

Jer samo u kaosu i poticanje međusobne mržnje među Hrvatima mogu egzistirati.

Drugim riječima njima odgovara kriza u društvu i kao pijavice sišu krv Hrvatskoj.

Dok god postoje Hrvati i prodane duše koji će za nekoliko dukata i svoju egzistenciju pozivati na razdor i mržnju među Hrvatima ova zemlja neće biti ni sretna ni bogata.

Inače i Hrvatska je prešla u povijest jer više nismo samostalna država već dio Europe. Zahvaljujući HDZ-u nismo ni 50 godina doživjeli.

Tako ds ste dosta u zaostatku.



100% za Hrvatsku – 100% protiv jugoslovena.

Jadnici, slobodno patite jer vam neprežaljena jugoslavija konačno odlazi u povijest. Više vam ništa neće zaštititi imovinu koju ste stekli istjerivanjem i ubijanjem Hrvata i Židova u proteklim ratovima. Gledajte gdje možete poslati novce i selite….

Tipičan primjer zaostalog, izmanupuliranog Hrvata koji poziva na ubijanje Hrvata i njihovo protjerivanje iz Hrvatske ako netko ne misli kao on.

Pa gledajte gospodine ovo je Hrvatska i u njoj je demokracija.
Država je daleko od onoga što su Hrvati sanjali.

Nažalost, Hrvatskom Vlada mafija koja je opljačkala Hrvate i dalje to nesmetano želi raditi.

Zbog toga cijelo vrijeme i svadi Hrvate.

Jer samo u kaosu i poticanje međusobne mržnje među Hrvatima mogu egzistirati.

Drugim riječima njima odgovara kriza u društvu i kao pijavice sišu krv Hrvatskoj.

Dok god postoje Hrvati i prodane duše koji će za nekoliko dukata i svoju egzistenciju pozivati na razdor i mržnju među Hrvatima ova zemlja neće biti ni sretna ni bogata.

Inače i Hrvatska je prešla u povijest jer više nismo samostalna država već dio Europe. Zahvaljujući HDZ-u nismo ni 50 godina doživjeli.

Tako ds ste dosta u zaostatku.
[/quote]

Bitno da nismo sa Srbijom u “regionu”. Hrvatska i Srbija nemaju ništa zajedničko, 2 potpuno različite kulture koje su YUgoslaveni pljačkom i “samoupravnom socijalističkom revolucijom” prisilno držali u zajednici.
YUgloslavija je i stvorila uhljebski mentalitet, a Srbija ne može opstati bez drugih zemlja na kojima će parazitirati.

Hasnfefer pati. Patit će još. Nema više jugoslavije, sama je sebe uništila jer su je vodili pljačkaši i opančari pristigli iz balkanskih vrleti. Tvoja neprežaljena jugoslavija je bankrotirala i urušila se iznutra a ostavila je probleme koji se neće riješiti još nekoliko desetljeća. Tvoja neprežaljena je stvorila dugove, krivu ekonomiju, lijene ljude i moć u rukama pogrešnih ljudi.

Hrvati su neuki i nesposobni.

Hasenferer i ostali,
osobno predstavljam one koji nisu bili ni udbaši ni dio komunističkog represivnog diktatorskog državnog aparata. Samo iz te kategorije ljudi HRV ima perspektivu i to svjetlu.

Lustraciju je trebalo odavno provesti i ekipu umiroviti ih i maknuti od odlučivanja, onako kako je to drug Stipe Mesić napravio generalima. Ovako su bivši udbaši, komunjare i ini pustili korijenje u ponekim institucijama u kojima se obrće ogroman proračunski novac… i nikom ništa. A branitelji “puše” pa ih se predstavlja kao neke “teroriste”.

Na primjeru Lex Perkovića svi smo mogli vidjeti koliko su te udbaške strukture još jake i moćne iako se nastoje prikazati kao prošlost.

Sve normalne zemlje su provele lustraciju na više načina ali su je proveli. Nakon lustracije u tim zemljama nema ideološkis sukoba i vraćanja u prošlost. Povijest je ostavljena povjesničarima a sve te zemlje bilježe gospodarski rast o kojem mi trenutno možemo samo sanjati.

Prestalo bi Zoki i da ti kažeš da daješ ostavku! Ali evidentno ne razumiješ količinu štete koju činiš sa svojom klikom nesposobnjakovića! U niti jednoj državi ovakvi cirkusanti na vlasti ne bi trajali niti godinu dana, a mi se prepucavamo tko je čiji i zašto se samo šačica buni! Zdrav razum govori da nije bitno tko je, ako čini dobro državi i naciji! A mi glooopaviiiii….

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.


Hasnfefer pati. Patit će još. Nema više jugoslavije, sama je sebe uništila jer su je vodili pljačkaši i opančari pristigli iz balkanskih vrleti. Tvoja neprežaljena jugoslavija je bankrotirala i urušila se iznutra a ostavila je probleme koji se neće riješiti još nekoliko desetljeća. Tvoja neprežaljena je stvorila dugove, krivu ekonomiju, lijene ljude i moć u rukama pogrešnih ljudi.

Gledajte gospodine Bulja jedini koji pati za Jugoslavijom na ovim stranica ste Vi. Sada postoji samo Hrvatska.
Naravno sada je problem objasniti da nas više ne pljačkaju pljačkaši i opančari već ” veliki Hrvati”.

Ja sam Hrvat i hrvatski državljanin.

Podsjetiti ću Vas da je na referendumu za neovisnu Hrvatsku izašlo 94% stanovništva, a preko 96 % je glasalo za slobodnu i samostalnu Hrvatsku.
Za tu slobodnu Hrvatsku sam glasao i ja.

I sada Vi “plašite” Hrvate s nekim Jugoslavenima?

Što se bojite 2-3 % stanovništva?

Dajte odrastite.

Mislite da je netko Hrvat jer svaki dan trubi kako je veliki Hrvat?

Imao sam 17 godina kad smo držali u blokadi Maršalku. Pucali su na nas iz svih oružja (topovi, mitraljezi, protuavionski topovi), a mi smo na nas 10 imali jednu pušku M-48.
A da ne govorim o snajperistima iz okolnih kuća.

I sada bi molio da pokušate apsorbirati u tu svoju BULJU da Hrvate ne zanima ni stoljećo 7, ni 1941., ni 1945, ni 1991.

Mene samo zanima da u svojoj Hrvatskoj što mirnije i bolje živim.
Da mogu imati obitelj i odgojim svoju djecu, ako ću ih moći imati.

Tako da bi molio da na ovim stranicama pišete o gospodarskim temama.

A svoju žal za Jugoslavijom i jugoslavenima prebacite na neke stranice gdje imate svoje istomišljenike.

Užasno me smeta kad netko dijeli Hrvate kao Vi!


Hasenferer i ostali,
osobno predstavljam one koji nisu bili ni udbaši ni dio komunističkog represivnog diktatorskog državnog aparata. Samo iz te kategorije ljudi HRV ima perspektivu i to svjetlu.

Lustraciju je trebalo odavno provesti i ekipu umiroviti ih i maknuti od odlučivanja, onako kako je to drug Stipe Mesić napravio generalima. Ovako su bivši udbaši, komunjare i ini pustili korijenje u ponekim institucijama u kojima se obrće ogroman proračunski novac… i nikom ništa. A branitelji "puše" pa ih se predstavlja kao neke "teroriste".

Na primjeru Lex Perkovića svi smo mogli vidjeti koliko su te udbaške strukture još jake i moćne iako se nastoje prikazati kao prošlost.

Sve normalne zemlje su provele lustraciju na više načina ali su je proveli. Nakon lustracije u tim zemljama nema ideološkis sukoba i vraćanja u prošlost. Povijest je ostavljena povjesničarima a sve te zemlje bilježe gospodarski rast o kojem mi trenutno možemo samo sanjati.

Andy.

To se slažem da je dobro da hrvatsku više ne doživljavaju kao zemlju regiona, već Europsku zemlju.

Radi se o tome što smatram da je Hrvatska trebala neko duže vrijeme (bar 100 godina) biti samostalna.

Povijest nas uči da čim smo imali šanse za samostalnost odmah smo bježali u zajednicu bilo s Austrijancima, Ugarima, Slovencima i Srbima, pa Jugoslavija, pa sad na kraju i EU.
Hoću reći uvijek smo nagrabusili.

Što se tiče komunista, moji roditelji (uopće nisu bili u partiji) makar im je bilo to naglašeno ako žele dalje napredovati u kompaniji.

Lustraciju je trebalo napraviti odmah 1991-95.

Po meni su gospodarska pitanja gdje mi imamo problem, kao i pravosuđe i vladavina prava.

A sada da li su mafiju organizirali udbaši ili netko drugi, iskorjenjivanjem mafije to će samo riješiti.

Meni recimo smeta što mi toliko snage i resursa trošimo na udbaše, partizane, ustaše, komuniste umjesto da se bavimo onime što nam je važno.

-Što prije rast gospodarstva 7-10%.

I na to bi se trebali skoncentrirati.

Svi problemi u Hrvatskoj dolaze od toga što čovjek od svoga rada ne može pošteno živjeti.

Dok neki od nerada ne znaju što bi sa sobom.

Lekcija-SDP-u

Ovako-se-obrača-američkim-vojnim-veteranima

Pogledajte video američkog predsjednika Baracka Obamu kako odaje počast ranjenom vojniku , koji je teško stradao u Afganistanu.

Lekcija je to hrvatskim vladajućim političarima, predvođenima premijerom Milanovićem, ali i Grbinu, Staziću i ostalima koji često vrijeđaju branitelje veterane iz Savske.

Pogledajte dirljivi video u kojem predsjednik Obama drži govor te opisuje kako je upoznao vojnika .

http://direktno.hr/en/2014/direkt/16414/VIDEO-Lekcija-SDP-u-Ovako-se-obra%C4%87a-ameri%C4%8Dkim-vojnim-veteranima.htm

.

New Report

Close