Mrtvilo na ZSE tjera ulagače vani

Naslovnica Forum Komentari članaka Mrtvilo na ZSE tjera ulagače vani

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

A da malo spustite provizije
Najviše plaćamo mi sa etrdeom
Nesvtljivo da je puno povoljnije kod brokerskih kuća nego sam svoj majstor

Da da, sigurno , sad ćemo zaboraviti ovaj novac što su nas opljačkali u Hr i s “novim” novcem ćemo krenuti van. A treba prvo proučavati dionice 5 godina pa tek onda kupovati. Uzalud vam trud svirači, ovdje smo izgubili i ovdje ćemo si vratiti te novce, ma koliko god to vama ne odgovaralo.
A i otkud nam sada novci za van? Svašta. Trgovat će onih par ljudi koji su i dosad trgovali vani. Sad dok je vani napuhnut balon hoćete navući naivce da izgube i vani novce.

Svi su dobrano potopljeni u ovoj “krečani”, sviježeg novca baš i nema a malo je onih koji će s velikim gubitcima izlaziti i ulagati u nepoznato.


Da da, sigurno , sad ćemo zaboraviti ovaj novac što su nas opljačkali u Hr i s "novim" novcem ćemo krenuti van. A treba prvo proučavati dionice 5 godina pa tek onda kupovati. Uzalud vam trud svirači, ovdje smo izgubili i ovdje ćemo si vratiti te novce, ma koliko god to vama ne odgovaralo.
A i otkud nam sada novci za van? Svašta. Trgovat će onih par ljudi koji su i dosad trgovali vani. Sad dok je vani napuhnut balon hoćete navući naivce da izgube i vani novce.
lojtra.vani ima short sell .voznja u oba smjera . [emo_plazi]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

ja probao demo i bome nije to za svakoga. volio bi vidjeti nekog početnika tamo. mt4 zakon. kupi prodaj i ožeži nema filozofije.

who dares, wins

Ja vjerujem da je sad pravo vrijeme za ulaganje. Uložio sam dosta novca ove godine i ako budu cijene i dalje padale kupujem još. Od prodaje sam odustao i samo kupujem. Iz iskustva znam kad se na sve strane pišu samo loše vijesti to je onda pravo vrijeme za kupovinu.

ponekad i sam, ako procijenim loš dan, odem van na kavicu

Na burzu se ulaže kada one nikoga ne zanima kao ZSE, a ne na Wall streetu kada je na ATH.

i kako sad zatvoriti dobitne pozicije koje sam jedva nekako otvorio? upisati informatički fakultet? koji šit od platforme. brišem to odmah iz kompjutera.

who dares, wins

New Report

Close