Podravkini direktori vozit će se u Tesli

Naslovnica Forum Komentari članaka Podravkini direktori vozit će se u Tesli

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Još da je u Zagrebu koje mjesto za punjenje.

A Rimac elektrika? Kupujmo domaće i ta priča o solidarnosti i međusobnom poticanju?

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

Opet razbacivanje novcem koje ce vrli nam mirovinski fond menadzeri pokloniti iz nasih placa i primanja.

Sto je nedostajalo nekoj Skodi Octaviji ili Superb koja se moze tankati u svakome selu?

To je ujedno jedan od najskupljih auta za održavanje i popravak pa se vidi koliko je to razumno kupiti za firmu. Ali nije njegov novac pa ga zaboli…

A sta to rimac ima ponudit? Bicikle?

šta da napišem?jesu li oni normalni?[emo_zloban]


A sta to rimac ima ponudit? Bicikle?

Pa u Koprivnici i pripadajućem kraju su bicikli iznimno popularni.
Recimo onda ovako, što bi falilo da je DRŽAVNA KOMPANIJA “PODRAVKA” naručila od PRIVATNE HRVATSKE KOMPANIJE “RIMAC” električne bicikle Greyp u vrijednosti razlike cijene top opremljene Škode Octavie(ili nekog hibrida) i Tesle?

Ili recimo kad su se već odlučili za električni auto jesu li probali šemu ugradnje električnog pogona u neki standardni auto inspirirani opet Rimčevim e-M3 Evaluation vehicle?
Dakle pokušavam shvatiti logiku hrvatskih državnih menedžera i parola o poticanju hrvatske privatne industrije i pameti.

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

Odlican potez.
Dobit ce subvencije od drzave za auto kao sto je dobio Sasek i to je to.
Zasto ne iskoristit takvu priliku.
Odlican potez za kompaniju koja trazi dokapitalizaciju.

Sto ce im elektricni auto? To je za preseravanje ekipe. Novi dizel motori sa EU6 normom kakvi se ugradjuju u vecinu europskih modela imaju iznimno nizak ispuh CO2. Ovo je jos jedna ideja na tragu, mi cemo trosit novce, a sve ce platit gradjani kroz dokap mirovinaca i ostat ovce.

New Report

Close