Oglas za najbolji posao u Hrvatskoj: Travopazitelju 7.500 kn za 2 tjedna na zraku

Naslovnica Forum Komentari članaka Oglas za najbolji posao u Hrvatskoj: Travopazitelju 7.500 kn za 2 tjedna na zraku

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Evo Pero 7. Našao sam ti idealan posao!

Da ću ti i preporuku.

Gdje Pero 7 piše ne raste više trava.

Kako ćeš i dalje komunicirati s internet zajednicom, Poslovni neće biti zakinut za interakciju na najvišem nivou.

Plaća ti je iznad zagrebačkog prosjeka, a kako si rekel da ti je i 3500 kn dovoljno mislim da budeš zadovoljan.

Mislim, sad te buju plaćali da pišeš svoje postove.

Lp

ovo je mjesto za kompletnu Vladu, cijeli dan vise na društvenim mrežama, još da im je robot da rješava probleme u državi, jedino im je plaća nešto veća

@ hasanfefer ,

nemoj izmišljati i imputirati mi nešto što nisam nikada rekao.
Srami se.

Umjesto da tražiš posao i da se zaposliš , da prestaneš parazitirati , ti cijeli dan brabonjaš i dandgubiš na portalima.

Osim toga , vrijeme ti je , zadnji čas , s obzirom na godine da izađeš van i da si nađeš ženu i da zasnuješ obitelj i imaš djecu

.

pero 7 – Svaki komentar najviše govori o osobi koja ga je napisala.
Ti vječno samo trolaš, pljuješ, ismijavaš, omalovažavaš, ponižavaš.
Blatiš ime pero.
Mogu samo zamisliti kakv je život osobe koja je vječno nesterna, pa nalazi satisfakciju u trolanju.
Zato si i podsvjesno tako dobro opisao svoj život imputirajući to drugima:
“Umjesto da tražiš posao i da se zaposliš , da prestaneš parazitirati , ti cijeli dan brabonjaš i dandgubiš na portalima.
Osim toga , vrijeme ti je , zadnji čas , s obzirom na godine da izađeš van i da si nađeš ženu i da zasnuješ obitelj i imaš djecu “

New Report

Close