Maras na Facebooku: Gospođa Grabar Kitarović jučer je dala skandaloznu izjavu

Naslovnica Forum Komentari članaka Maras na Facebooku: Gospođa Grabar Kitarović jučer je dala skandaloznu izjavu

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Nije mi jasno kako imaju vremena za fejs i ostala sranj* a trebali bi raditi svoj posao.

ivanvk@
Slažem se. Tip je non-stop na Fejsu,reagira na sve i svašta i to osobno vidi se po upisima. Zar doista jedan ministar i to sa ogromnom plaćom i beneficijama nema bas nista za radit nego trati vrijeme po socijalnim mrežama!?

TRI GODINE RECESIJE govore sve

Tragikomedija je da nakon minstarskog mandata moraš na biro za zapošljavanje …

DAJ PET !!!

Evo i Homera Simpsona sa svojim viđenjem… a sve u stilu ne znam što bih trebao znati ali znam sve što mi ne treba!

Smijesno. Kad socijalisti izgube oni onda hoce da rade sa drugima. Od 1999 bili su na vlasti i jeli Hrvatska danas na boljem mjestu. Kolinda je dobila vise glasaca jer je ona obecala drugi sprijem da ce ici i ona ima pravo da to radi. Njezin mandat nije da radi sa socijalistima nego da radi sto je obecala sta je najbolje za Hrvatsku. Ako ona nece dobro napraviti, ljudi ce drugi puta glasati za nekog drugog.

Maras, daj otvori si štand na Dolcu i nakon 10 godina se javi sa rezultatima rada i naravno, uz fiskalnu kasu!

Koju ovi politiku vode!!!! Pa ovi bi htjeli da Kolinda njih sluša i da radi kako oni žele. Uh, kako će se drugovi iznenaditi kad ih počne prati.

Hrvati su neuki i nesposobni.

Oni stvarno osporavaju izbore. Ja sam mislio da je šala. Crvendaći su skroz izgubili kompas.

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

ivanvk [emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg]

I taman kad čovjek pomisli kako kmerska interesna klika ne može niže pasti oni iznenade novom bravurom. Ne mogu ni zamisliti koliko se love krije iza njihovog očajničkog nagona za još jednim danom na funkciji. Naše love!

49,5% ljudi nije glasalo za Josipovica, a jos manje je glasalo za vladu. Oni su glasali protiv HDZ-a.

Nema teorije da ova vlada sakupi podrsku 50% biraca. Vjerojatno ih ne podrazva ni 50% najuze rodbine.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Koliko znam, Predjednica je rekla da će prije svega razgovarati s Premijerom i inicirati sjednicu Vlade na kojoj će pokušati saznati što Vlada radi i u kojem smjeru ide, potaknuta činjenicom o dvanaest kvartala propadanja. Kako je Premijer odgovorio da takve sjednice neće biti, i da ne razumije zašto je to u Ustavu, sasvim je očigledno da ignorira instituciju Predsjednika države. U takvom slučaju, bilo koji drugi predsjednik na njezinom mjestu postupio bi isto i konstatirao da ovakva vlada ne može biti na čelu države. To je, uostalom, sasvim razvidno iz činjenica, ali i u ocjenama europskih i svjetskih financijskih ustanova. Dakle, opet jedna od nizu Marasovih plitkih demagogija.

tko će ovoga zaposliti, kada jednom dobije pedalu iz politike, cijelo vrijeme će mu visjeti po fejsu, a to poduzetnici nikako ili slabo plaćaju, nije mu dosta gluposti što izjavi tijekom dana na TV, pa mora malo pojačati sa fejsom

Euro pao 17% prema CHF, a Poslovni dnevnik komentira facebook komentare.

Smješno

New Report

Close