Ustavni sud ukinuo presudu Glavašu za ratne zločine

Naslovnica Forum Komentari članaka Ustavni sud ukinuo presudu Glavašu za ratne zločine

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Prevara !

Radi se o podvali Ustavnog Suda.
To su nam podvalili odluku o Glavašu kako bi stoka sitnog zuba progutala odluku o tome da Ustavni Sud nije zaustavio monetizaciju Autoceste Dalmatine kojom ova rastrošna SDP+HNS Kukuriku vlada namjerava prodati ju na 40 godina kako bi izdržala do sljedećih izbora na vlasi .

A za ove tri godine potrošili su čak oko 400 miliardi kuna.

.

Polako Pero doci ce i ta odluka ne boj se. Vidis kako je danas i obiteljski zakon drgarice Milanke Opačić suspendiran u cijelosti.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

ustavni-sud-odbio-izreci-privremenu-mjeru-zabrane-monetizacije-autocesta

USTAVNI SUD odbio je u ponedjeljak zahtjev referendumske inicijative “Ne damo naše autoceste” da do objave rezultata referenduma zabrani Vladi i Ministarstvu pomorstva, prometa i infrastrukture poduzimanje bilo kakvih koraka u postupku monetizacije, zaključivši kako ne postoje pretpostavke za postupanje Ustavnog suda.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/ustavni-sud-odbio-izreci-privremenu-mjeru-zabrane-monetizacije-autocesta/794684.aspx

.

To ne znaci nista. Budi siguran da ce se o tom odlucivat prije nego ovaj s dva prezimena ista potpise i rasproda jer ce ga na taj nacin Ustavni diskreditirat i doma i vani.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


To ne znaci nista. Budi siguran da ce se o tom odlucivat prije nego ovaj s dva prezimena ista potpise i rasproda jer ce ga na taj nacin Ustavni diskreditirat i doma i vani.


meni on djeluje kao da osim ženinog prezimena nosi i njene gaće, čudan tip skroz



To ne znaci nista. Budi siguran da ce se o tom odlucivat prije nego ovaj s dva prezimena ista potpise i rasproda jer ce ga na taj nacin Ustavni diskreditirat i doma i vani.


meni on djeluje kao da osim ženinog prezimena nosi i njene gaće, čudan tip skroz
[/quote

Koje je uopće funkcije obnašao čovjek s 2 prezimena prije nego je postao ministrom? Ja ga ne vidim niti kao predstavnika stanara

Branimir Glavaš

Heroj a ne zločinac !

.

Jel čitao tko presudu koju je donio Hrvatski sud Branimiru Glavašu, u presudi piše da je sve što se događalo prije 08.10.1991. bilo nelegalno i da se na teritoriju Republike Hrvatske vodio građanski rat a ne međunarodni ratni sukob dviju država!

gde se to može naći????
pofuk

http://www.vsrh.hr/CustomPages/Static/HRV/Files/VSRH_I-Kz-84-2010-8.pdf

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


gde se to može naći????
pofuk

@gospon pofuk ,

evo iznad je Frankie priložio presudu na tridesetak stranica.
Ima još i presuda na oko 130 strana .
A od Ustavnog Suda je presuda na oko 180 stranica koju je Ustavni Sud iznjedrio nakon vječanja od 4 godine.
Oni vječaju 4 godine a naš branitelj 4 godine trune u BiH zatvoru.

Nemoj čitati presude prije spavanja jer nebudeš mogao do jutra zaspati.

.

Branimir Glavaš

Heroj a ne zločinac !

Nakon što je Ustavni Sud četiri i pol godine rješavao njegov predmet Heroj Branimir Glavaš se danas vraća u Osijek.

.

Ustavni sud osjeća miris promjene Vlasti pa sukladno tome mijenja Odluke.

Heroj branimir-glavas-izlazi-na-slobodu

BRANIMIR GLAVAŠ izlazi na slobodu nakon što je izvanraspravno vijeće zagrebačkog Županijskog suda uvažilo prijedlog obrane i ukinulo istražni zatvor.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/branimir-glavas-izlazi-na-slobodu/810646.aspx

.

New Report

Close