Klizalište narušilo Trg kralja Tomislava

Naslovnica Forum Komentari članaka Klizalište narušilo Trg kralja Tomislava

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Uvijek će se naći netko kome se ne sviđa, 98% građana ZG-a je super i strancima, vi ostali ostanite doma.

nije bitno kome se što sviđa nego narušuje li se time stoljetni park…tebi se sigurno sviđaju i šatori na trgu.

...povijest se ponavlja...

Ja sam zagrepčanin i ne sviđa mi se.

Nažalost, seoski Vašar s Trga Bana Jelačića sada se širi na ostale lijepe zagrebačke trgove.

Čemu je obnovljen francuski paviljon?
Da bi imali leteći Vašar?

Makar se slažem da je bolje da se djeca kližu po trgu, nego da štakori imaju olimpijadu.

Bez obzira koliko hvalospjeva razni mediji pišu o ljepoti Zagreba,ove godine Zagreb izgleda jadno i ofucano.

Neki čak idu toliko daleko da advent u Zagrebu uspoređuju s adventom u Beću.

Kaj god.

Lijepo je gospodin iz Beča objasnio da Zagreb zaostaje 30 godina za Bečom.

Baš se pitam tko je bio gradonačelnik zadnjih 30 godina kada smo zaostali?

A ti Antonijo sigurno nećeš govoriti Što zagrepčani mogu ili ne mogu.

lijepo se vrati od kuda si došao zajedno sa smećem i “kulturom” kaj si donio.

Uostalom cijeli Zagreb je zatrpan smećem, a to nikada nije bilo.
Paljenje tog istog smeća je svakodnevna pojava, tako da imamo krijesove svakidan.

To samo govori o nesposobnosti gradske Uprave, skupštine i onog koji je sve to omogučio.

Seljačine na vlasti.


Ja sam zagrepčanin i ne sviđa mi se.

Nažalost, seoski Vašar s Trga Bana Jelačića sada se širi na ostale lijepe zagrebačke trgove.

Čemu je obnovljen francuski paviljon?
Da bi imali leteći Vašar?

Makar se slažem da je bolje da se djeca kližu po trgu, nego da štakori imaju olimpijadu.

Bez obzira koliko hvalospjeva razni mediji pišu o ljepoti Zagreba,ove godine Zagreb izgleda jadno i ofucano.

Neki čak idu toliko daleko da advent u Zagrebu uspoređuju s adventom u Beću.

Kaj god.

Lijepo je gospodin iz Beča objasnio da Zagreb zaostaje 30 godina za Bečom.

Baš se pitam tko je bio gradonačelnik zadnjih 30 godina kada smo zaostali?

A ti Antonijo sigurno nećeš govoriti Što zagrepčani mogu ili ne mogu.

lijepo se vrati od kuda si došao zajedno sa smećem i "kulturom" kaj si donio.

Uostalom cijeli Zagreb je zatrpan smećem, a to nikada nije bilo.
Paljenje tog istog smeća je svakodnevna pojava, tako da imamo krijesove svakidan.

To samo govori o nesposobnosti gradske Uprave, skupštine i onog koji je sve to omogučio.

Seljačine na vlasti.

e sad ti ga pretjerao. čovjek je pristojno napisao da mu se sviđa, a ti ga šalješ odakle je došao. baš takvo ponašanje priliči jednoj metropoli koja je oduvijek bila bečki štakornjak i konjušnica. budimo realni, ipak je za vrijeme tog tebi omraženog dotepenca grad donekle procvao. na stranu seljakluk na trgu sa tim šatorima i slično, no moram te razočarati – te šatore i kobasice miki je vidio u beču i grazu kojima mi stremimo. mi ne želimo biti estete kao francuzi ili talijani ili englezi, nama su uzori oni koje ti uzvisuješ – austrijanci, mađari i nijemci, a igrom slučaja, te nacije baš nemaju ni stila, niti kozmopolitskog duha (a to se vidi iz tvojeg slanja u rodnu grudu ovog gore, što ja duboko osuđujem jer je to odlika primitivaca iz našeg grada, najčešće neobrazovanih i frustriranih). pa koliko bi zagreb imao stanovnika da nije tih dotepenaca? 16000. eto toliko. bio bio malo veće selo. ako smo metropola, onda prihvaćamo svakoga, ako smo selendra, onda ćemo ovako poput tebe biti malograđani. baš me zanima odakle su tvoji došli u zagreb jer ovdje je nekoć živjela samo jedna mlada prostitutka po imenu manda i grabila iz manduševca vodu bečkim konjušarima…svi nakon nje su dotepenci.

...povijest se ponavlja...

@ delboy

Već sam primjetio kod tebe da imaš problem manje vrijednosti.
Ali to je tvoj problem, a ne moj.

Daj molim te pažljivo pročitaj što je čovjek napisao.

Mi ćemo napraviti od Vašeg grada što hoćemo, a Vama ako se ne sviđa nemojte izlaziti.
E pa gospodo seljačine zagrepčanima je dosta Vašeg ponašanja i uništavanja ovog grada.

Što se tiče Beča i Munchena namjerno sam ih spomenuo.

Jer to je točno, mali seljak Bandić došao je u Beč i onda je u to buljio isto kad kumica iz Donjeg Čućerja dođe u Mariju Bistricu na proštenje.

O tome se i radi. Zagreb je postao blijeda i loša kopija Beča.
Bio ti je intervju u novinama s veleposlanikom ili gradonačelnikom Beča koji kaže da Zagreb zaostaje 30 godina za Bečom.
Grad koji ima smetlište u središtu grada, iznad svojih rezervi vode i koje je trebalo biti zatvoreno prije 5 godina. Sada će primati i samoborsko smeće.
Što šatore ne stave na Jakuševac, uklopili bi se.
Znači voda, kanalizacija, smeće, javni promet.
Ništa nije riješeno u Zagrebu.

Što se tiče g.luposti da mi ne želimo biti esteti kao Francuzi, Italijani i Englezi(od kada su to Englezi esteti) to samo govori o tebi da si isti SNOB kao Bandić.

Ono što je on vidio u Beču, ti vidiš u Rimu, Firenci, Parizu …Londonu.
Malograđanština i snobizam.

Po tvom pisanju vidim da nisi Zagrepčanin, pa da ti objasnim kako stvari stoje.

U Zagrebu ne žive Austrijanci, Nijemci, Mađari, a još manje Francuzi, Italijani ili Englezi.

U Zagrebu živi zagrepčani, Hrvati, koji su svoji, imaju svoju kulturu i ne misle nikoga oponašati. Ako želiš živjeti kao Englez, Francuz, Austrijanac ili Nijemac, onda odi tamo živjeti. Isto se odnosi ako si iz Bosne, Hercegovine, Dalmacije, Istre, Rijeke, Slavonije…..
Stvar je da sada živiš u tuđoj kući i da trebaš poštivati bar kućni red.
To je po meni kulturni minimum.

Što se tiče riječi dotepenac, ja je nisam upotrijebio već to ste napravili Vi.

Zagrepčanin ne postaješ tako što si se rodio u ovom gradu, već što si kulturno, ja bi rekao dobro odgojen u ovom gradu.
To znači ds prihvaćaš kulturni suživot među građanima, da prihvaćaš DUH Zagreba, kao i sve goste koji dođu u ovaj grad, bez obzira na vjeru, boju kože ili naciju. Tko prihvati dobar duh Zagreba, lako će se uklopiti.

No ima i onih koji su došli u ovaj grad da nametnu svoje “običaje”, “kulturu”.
Ljudi kojima nije stalo do ovog grada, već samo do svojih guzica.
Koji se ne znaju kulturno, purgerski ponašati.
Da, zagrepčani ih zovu dotepencima.

I ne mislim se ispričavati za svoje mišljenje, niti mislim da ljudi trebaju više trpjeti njihova sra.nja.

Kriminalce van iz grada.

Zagreb, nepokoreni grad

Nama , koji dolazimo u Zagreb iz unutrašnjosti…uvijek je NEVJEROJATNA
ta pohlepa zakupodavatelja….koji pod svaku cijenu radi cirkus od
središta Europskog Grada. To se složi , kao i u drugim gradovima Europe-
na JEDNOM od raspoloživih trgova ili prostora ….ali , BAŠ NA GLAVNOM???

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


U Zagrebu živi zagrepčani, Hrvati, koji su svoji, imaju svoju kulturu i ne misle nikoga oponašati

Zagrepčanin ne postaješ tako što si se rodio u ovom gradu, već što si kulturno, ja bi rekao dobro odgojen u ovom gradu.

U Zagrebu žive bahati seljačine, kultura i Zagreb su oksimoron.


@ delboy

Već sam primjetio kod tebe da imaš problem manje vrijednosti.
Ali to je tvoj problem, a ne moj.

Daj molim te pažljivo pročitaj što je čovjek napisao.

Mi ćemo napraviti od Vašeg grada što hoćemo, a Vama ako se ne sviđa nemojte izlaziti.
E pa gospodo seljačine zagrepčanima je dosta Vašeg ponašanja i uništavanja ovog grada.

Što se tiče Beča i Munchena namjerno sam ih spomenuo.

Jer to je točno, mali seljak Bandić došao je u Beč i onda je u to buljio isto kad kumica iz Donjeg Čućerja dođe u Mariju Bistricu na proštenje.

O tome se i radi. Zagreb je postao blijeda i loša kopija Beča.
Bio ti je intervju u novinama s veleposlanikom ili gradonačelnikom Beča koji kaže da Zagreb zaostaje 30 godina za Bečom.
Grad koji ima smetlište u središtu grada, iznad svojih rezervi vode i koje je trebalo biti zatvoreno prije 5 godina. Sada će primati i samoborsko smeće.
Što šatore ne stave na Jakuševac, uklopili bi se.
Znači voda, kanalizacija, smeće, javni promet.
Ništa nije riješeno u Zagrebu.

Što se tiče g.luposti da mi ne želimo biti esteti kao Francuzi, Italijani i Englezi(od kada su to Englezi esteti) to samo govori o tebi da si isti SNOB kao Bandić.

Ono što je on vidio u Beču, ti vidiš u Rimu, Firenci, Parizu …Londonu.
Malograđanština i snobizam.

Po tvom pisanju vidim da nisi Zagrepčanin, pa da ti objasnim kako stvari stoje.

U Zagrebu ne žive Austrijanci, Nijemci, Mađari, a još manje Francuzi, Italijani ili Englezi.

U Zagrebu živi zagrepčani, Hrvati, koji su svoji, imaju svoju kulturu i ne misle nikoga oponašati. Ako želiš živjeti kao Englez, Francuz, Austrijanac ili Nijemac, onda odi tamo živjeti. Isto se odnosi ako si iz Bosne, Hercegovine, Dalmacije, Istre, Rijeke, Slavonije…..
Stvar je da sada živiš u tuđoj kući i da trebaš poštivati bar kućni red.
To je po meni kulturni minimum.

Što se tiče riječi dotepenac, ja je nisam upotrijebio već to ste napravili Vi.

Zagrepčanin ne postaješ tako što si se rodio u ovom gradu, već što si kulturno, ja bi rekao dobro odgojen u ovom gradu.
To znači ds prihvaćaš kulturni suživot među građanima, da prihvaćaš DUH Zagreba, kao i sve goste koji dođu u ovaj grad, bez obzira na vjeru, boju kože ili naciju. Tko prihvati dobar duh Zagreba, lako će se uklopiti.

No ima i onih koji su došli u ovaj grad da nametnu svoje "običaje", "kulturu".
Ljudi kojima nije stalo do ovog grada, već samo do svojih guzica.
Koji se ne znaju kulturno, purgerski ponašati.
Da, zagrepčani ih zovu dotepencima.

I ne mislim se ispričavati za svoje mišljenje, niti mislim da ljudi trebaju više trpjeti njihova sra.nja.

Kriminalce van iz grada.

Zagreb, nepokoreni grad

kulturno pugerski ponašati? ja sam iz zagreba ali prezirem to primitivno lokalpatriotsko ponašanje. shvaćaš li da ti nisi mentalno građanin metropole jer imaš seljačke poglede na svijet. i nećeš ti određivati tko se ima zvati zagrepčaninom. za mene je to jednostavno – to je svatko tko živi u zagrebu. ti si jedan malograđanin, a ne građanin.

...povijest se ponavlja...

Ma kome ne pase moze provest Advent u Parizu. Eto 😉


Ma kome ne pase moze provest Advent u Parizu. Eto 😉

i tu ste počeli spam-poruke pisati. a mi kao kreteni pa ne shvaćamo. da mi je vidjeti vašeg voditelja marketinga, ako ga uopće imate…..koje je taj škole završio. kako bijedno. radi ovoga počinjem izbjegavati integral. sramota. isto radite i na mojnovac.net

...povijest se ponavlja...

Ja sam zagrepčanin

@hasanfafer,

gdje si ti od Zagreba.

Pa ti moraš preko tri potoka proći da bi došao u Zagreb.

Ti si zagrepčan ko i Bandić.

.

Pričao mi je kolega ,prije par godina, kako je za šator plaćao – sitnicu u Grad Zagreb, a ostatak na ruke …….. pilo se na trošak Grada , ko da je sve zabadava,..,.a kad je trebao izdati račun, on je , ko pravi pošteni seljak, sve
lijepo specificirao,. na što je dotičan umro od smijeha…i uputio ga na
ZAOKRUŽENU CIFRU ,/ puta 3/ račun- za pokriće …. uzeo je ogroman račun na običnom papiru , sa uvećanim cijenama od njega,/ Grad Zagreb/ a stvarni trošak je platio kešom iz džepa….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close