Bježeći od krize Rusi mahnito kupuju nekretnine u elitnim četvrtima Londona

Naslovnica Forum Komentari članaka Bježeći od krize Rusi mahnito kupuju nekretnine u elitnim četvrtima Londona

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Najbolja investicija u DUUD-iju bi bila da zaposle čovjeka koji zna ruski, te da se natječaji za Imeprijal, Maestral, Plat i ostalo prezentiraju na prava mjesta u Rusiji. Ovako sumnjam da velika većina njih uopće zna za ove natječaje.


Najbolja investicija u DUUD-iju bi bila da zaposle čovjeka koji zna ruski, te da se natječaji za Imeprijal, Maestral, Plat i ostalo prezentiraju na prava mjesta u Rusiji. Ovako sumnjam da velika većina njih uopće zna za ove natječaje.

znaju oni koji trebaju znati, ali ih to ne zanima. pa tko lud bi kupovao naše oronule hotele. nekretnine u londonu vrijede svaki dan sve više, a ovo kod nas iziskuje dodatna ulaganja, za koja oni nemaju vremena jer rublja pada kao sjekira na dno mora.

...povijest se ponavlja...

Ti Rusi koji mahnito kupuju ne kupuju svojim nego ukradenim ili na svima znan način stečenim novcem. Ima takvih i po Hrvatskoj.

Po statističkim podacima, Hrvati su najjači u Europi po broju nekretnina
prena broju stanovnika…..
Da li to znači…da su pametno ulagali?

Vanjsko tržište je uređeno i ulaganje u nekretninum znači- ČUVANJE
KAPITALA….a ne ovo kod nas…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Po statističkim podacima, Hrvati su najjači u Europi po broju nekretnina
prena broju stanovnika…..
Da li to znači…da su pametno ulagali?

Vanjsko tržište je uređeno i ulaganje u nekretninum znači- ČUVANJE
KAPITALA….a ne ovo kod nas…

pa i sama vidiš da su pametno ulagali jer sve je propalo, a te nekretnine i dalje stoje, nisu se srušile. tu su i bit će tu idućih 100 godina a mnoge i dulje, ostat će ti unucima. a možda bi ti radije unucima ostavila dionice neke firme koja kotira na ZSE…sigurno bi se unuci jako obradovali bezvrijednom papiriću neke firme koja možda tada više neće ni postojati ili će biti delistirana sa burze.

...povijest se ponavlja...

Nije isto kupiti stan u Londonu ili Portsmouthu,baš kao što nije isto kupiti stan u Dubrovniku ili Okučanima. Ja bih sada da imam love kupio nešto u Dubrovniku,baš zato sam i spomenuo Maestrale u gornjem postu,mislim da bi to Rusima bilo zanimljivo. Nemam dionice HMST,da ne bude zabune.

Kupovali su Rusi i prije nekretnine i ulagali u proizvodnju diljem EU, a i kod nas u Hrvatskoj ih je dosta kupilo nekretnine, a neki od njih su uložili novce u razne vidove gospodarstva, bilo da se radi o turizmu ili proizvodnji. Kod jednog gospodina koji ima agenciju za nekretnine[/url], sam doznao da i kod nas ima dosta upita za nekretnine od strane Rusa, tako da destinacije za kupovinu nisu samo u Londonu, nego širom Europe, pa tako je i Hrvatska postala odredišna destinacija za kupovinu kuća, stanova i drugih nekretnina, naravno najomiljenija odredišta su im na našoj obali, od sjevera prema jugu, svejedno, Umag, Poreč, Rovinj, Opatija, Crikvenica, Novi Vinodolski, Baška, Mali Lošinj, Zadar, Murter, Rogoznica,Baška, Supetar, Bol, Korčula, Dubrovnik, Cavtat i još dosta naših lijepi mjesta.

Sve je to o.k. dokle god se poštuju naši zakoni i dokle god to znači boljitak za domicilno stanovništvo, ako nekome trebaju investicije onda smo to definitivno mi!

New Report

Close