Nakon Rimca, Hrvatskoj se smiješi još jedno veliko startup ulaganje – u dron

Naslovnica Forum Komentari članaka Nakon Rimca, Hrvatskoj se smiješi još jedno veliko startup ulaganje – u dron

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Postoje projekti/start-upovi koji mogu sluziti kao test za suvislost investitora. Hypersfera je jedan takav projekt. Potpuni nonsens od tima ljudi koji ga vodi (nemaju pojma o businessu i razvoju firme) preko tehnologije (npr. helij difundira i kroz kovani celik- hypermjehur se prazni sam od sebe i nemoze dugo ostati u zraku te ga treba stalno dopunjavati- puno ljudi i posla oko nicega itd.) do trzista na koje ciljaju (nema ga).

Zapamtite imena ulagaca u ovaj nonsens i nemojte biti u drustvu s njima nikada.

BigBoffin

Zanimljiv projekt koji već ima podršku.

Također je zanimljiv navod “HV se, naime, obvezao NATO-u da će u idućih nekoliko godina kupiti 30 dronova…” s obzirom na trend smanjenja vojnoga proračuna posljednjih godina.

Bigboffin, ti osobno poznaš ljude koji stoje iza ovog projekta?

Taj “startup” koliko mi je poznato vec je najmanje 5 godina star ako ne i 10. Meni se to cini kao “solution in search of the problem”. Drugo sto mi se ne svidja je da vecinu investicija startup “poduzetnici” u Hrvatskoj uzmu za svoje “place”. I trece, ti “poduzetnici” umjesto da krenu agresivno u prodaju proizvoda oni i dalje traze investitore (da bi si podjelili place koje “zasluzuju”).

Ne treba imati dokorat s Max Planck institute da bi se zakljucilo sto ce se dogoditi kad zapuse vjetar.

Krepat ma ne molat.

Big i jos boffin je opasan, pravi tigar. Pozna on te ljude, te investitore u taj bezvezni projekt. A vidim da se razumije i u tehniku. I komentira covjek redovito, sigurno je upucen u te WC fondove i te startape :)))

New Report

Close