Ministar Maras poziva korejska poduzeća da ulažu u Hrvatsku

Naslovnica Forum Komentari članaka Ministar Maras poziva korejska poduzeća da ulažu u Hrvatsku

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Gospon Samsung uložite u Hrvatsku. Napravite tvornicu ćipova, al stavite mog frenda i njegovu ekipu da vam to vodi. Dećki su super završili su Ekonomski i Zšem u Zagrebu i radili su u SDP bavili se računovodstvom…Ma sve vam oni znaju, mikro, makroekenomiju, poluvodiče, mikroelektroniku i silicije, intristične konstante, pn spojeve, wafer…ma sve oni znaju….naučili su od bakica s placa o diodama. Kupili su 10 komada 1N1418 od bakice s Šestina.. Malo su popodne s njima ćaukali i naravno da su na jutubu gledali uvod u poluvodiče…a što nećete, ma zašto… ne razumijem!? Pa vi podcjenjivate nas, pa jućer sam tipkao na Sasung Galaxiju…

S obzirom na pokazano i pad broja malih poduzetnika u ove tri godine puno bolje bi bilo da je ostao kod kuće i uštedio na putnim troškovima i dnevnicama.

.

Besplatan turistički izlet u Koreju.

@Lukica
Korejanci priznaju samo diplomu visoke skole u Kumrovcu. Svi vodeci ljudi Samsunga, Daewooa,Hyundai imaju diplomu tog svjetski poznatog univerziteta sto je u najmanju ruku u rangu sa Harvardom,MITjem…

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Ja vidim napredak.

Maras je nakon 4 godine stigao na samo 500km od mjesta gdje bi ga netko napokon mogao ozbiljno shvatiti.

Je li predvidjen sastanak sa investitorima u Pyongyangu?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

g. twixer pa kako ste znali? to su bile strogo povjerljive informacije.
Veliki Vođa i Maras su oboje mrzitelji kapitala a koliko su mrzitelji jednoga toliko su proporcionalno ljubitelji/konzumenti proizvoda tog mrskog uređenja.

Sigurno će imati dosta zajedničkoga za pričati na sastanku

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''

da postoje uvjeti, dosli bi oni i sami, ne bi ih nitko trebao zvati…….

a je li poveo prijateljicu koju je iz hamaga prebacio u hbor u upravu?

očekujem da još za mandata obiđe venezuelu,kubu, boliviju,mongoliju i siriju,jer poslije mandata neće imati baš slobodu kretanja.

koja tuga i žalost: on u koreju vodi proizvođača kaciga,madraca i meda.

a klinci inovatori dobiju nagradu iz koreje ali nemaju love da odu tamo,zato sdepejci idu u turizam.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

New Report

Close