Deficit proračuna povećan za 2 milijarde kuna

Naslovnica Forum Komentari članaka Deficit proračuna povećan za 2 milijarde kuna

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Nema nama pomoći dok ova SDP+HNS Kukuriku vlada ne ode.

Nakon što su 12 kvartala uspjeli BDP ostvariti negativnim , a što nije uspjelo nikom u EU , za Hrvatsku su jedino trebali :

RASPISATI IZBORE

.

Tako je! Vratiti Kradeze na vlast tako da nastave tamo gdje je stao njihov duhovni vodja dr.Ivo von Remetinec i da nam napokon potece med i mlijeko. Ne vidim nikoga sposobnijeg od Karamarka i njegovih poltrona da to i ostvare.

Sve dok ćete se dvoumiti između kradezea i SDP-a tako će nam i biti.
Istini za volju nema neke alternative, ali ove dvije opcije bi po svojim zaslugama trebale biti vanparlamentarne stranke a ne na vlasti.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

HDZ je barem procesuirao svoje lopine za razliku od SDP-a koji svoje optužene za krađu štiti , pa čak su štitili optužene za ubojstva Hrvata.

Glasaći će na izborima izabrati najbolje stranke.
Ili najmanje loše.
Pa ako za 12 mjeseci izabrani ne naprave pozitivan BDP opet – izbori.
Siguran sam da nova metla uvijek bolje mete.

.

stvarni-je-deficit-puno-veci-nego-ga-je-vlada-prikazala

deficit kreće u smjeru koji nije dogovoren s Bruxellesom – umjesto da pada, deficit raste.

Prema Lovrinčevićevim procjenama, stvarni je defcit pet milijardi veći nego ga je Vlada prikazala i upitno je kakve će biti reakcije iz Europe.

Naglasio je kako je Hrvatska jedina zemlja koja se kreće u suprotnom smjeru od svih ostalih.

Deficit nam raste od 2014, a prema svim analizama, rast će i slijedeće godine. ”S EU-om možete razgovarati o dinamici i prilagodbi smanjivanja deficita, ali o smjeru se jednostavno ne može pregovarati”, istaknuo je.

Hrvatska je, kaže, i jedinstveni zemlje koja je u prvoj godini članstva više uplatila u europski proračun nego što je povukla novca iz njega.

”Mi zapravo neto financiramo Europsku uniju.

Cijeli proces je zamišljen kao potpora zemljama članicama – EU nam je trebala biti oslonac, no u našem slučaju mi smo oslonac Europi, a ne ona nama”, zaključuje Lovrinčević.

http://danas.net.hr/novac/stvarni-je-deficit-puno-veci-nego-ga-je-vlada-prikazala

.

gledam otvoreno oko proračuna,kad vidim ovoga ćelavog kepeca kmera odmah mi se povraća.on je personifikacija situacije u hrvatskoj.

nesposobni dupelizac koji se preko leševa u stranci bez dana radnog staža uspeo na mjesto ministra.

nema pojma o ničemu,a pogotovo o poduzetništvu ali to ga ne smeta da svima pametuje i sve zna. čudi me da ga jp morgan ne prepozna kao velikog ekonomista.
samo čekam kad padnu sa vlasti pa kad isplivaju njegove afere,od hamaga,do ministarstava ,do hbora gdje je postavio svoj poslušnike

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

New Report

Close