Georg Gavrilović, vlasnik Mesne industrije Gavrilović: Ovo me podsjeća na 1945.!

Naslovnica Forum Komentari članaka Georg Gavrilović, vlasnik Mesne industrije Gavrilović: Ovo me podsjeća na 1945.!

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

a mene njegovo izrabljivanje radnika i ponašanje podsjeća na 1847 i kmetstvo u hrvatskoj ,kad su nam austrijanci i švabe bili kolonizatori.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

Kao Austrijski državljanin neka ode u svoju domovinu Austrougarsku monarhiju i neka tamo traži 300 milja eura ,jer ovaj kvazi poduzetnik koji se je na lažni način dokopao naše Hrvatske tvrtke a za koju tvdi da je njegova i to što su je oduzeli od njegova oca on je odavno naplatio svoj dug dok je pustošio tvrku i državu a mesnica od njegova oca je bila malena mesnica koja nije vrijedila niti stoti dio današnnjeg Gavrilovića .Taj G. ovnar je došao po zadatku od Masonske lože da uništi našu imovinu i tvrtku što je i uspio te sada traži zaštitu od svojih cionističkih nalogodavaca da arbitriraju a onda bi kasnije ta ista mas cionistićka G. ovna dijelila tih 300 milja eura plus što če naša zemlja plaćati skupe odvjetnike i to nas dodatno stajati milijune eura a sve u cilju da se Hrvatska još više zaduži kod Anglosaksonske cionističke Sove tj vlasnika svih banaka na svijetu Rotchilda i Rockfellera ..Ovaj dirigirani parazit je sve temeljito uništio svojom tzv. sposobnošću i sada traži od suda u Americi da sudi o imovini Republike Hrvatske što dovoljno govori o tome tko je i što je taj gospodin. Htio bih vidjeti jedan Američki slučaj na našem sudu , aha ha da da da, malo morgen ..Uz sve mane a kao da ih Američko pravosuđe nema ,kao da je ono nešto bolje od našeg hahahhahahah ..nemaju oni što rješavati naše slučajeve i dovoditi u pitanje suverenitet jedne države i jedne nacije. Ova država može rješavati svoje probleme no još uvijek nismo nacija kad izrućujemo svoje građane drugim državama i kad naše građane sude po bijelome svijetu a za takvo ponašanje naša tj hladnokrvna morska neman,tj. bjeloglava lignja je upravo dobio ritualni orden kao odani sluga masonske zavjere protiv Hrvatske

New Report

Close