Gradonačelnik odlazi u Remetinec, Pripuzu prihvaćena jamčevina

Naslovnica Forum Komentari članaka Gradonačelnik odlazi u Remetinec, Pripuzu prihvaćena jamčevina

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Jeli bolje imati gradonačelnika koji ima hrabrosti donijeti odluku pa makar povremeno i pogriješio pa makar stavio nešto za sebe, ali da čitav grad prosperira i daleko je iznad državnog prosjeka.

Ili je bolje imati gradonačelnika koji ne donosi odluke, ne griješi, ali ništa se pozitivno ni ne događa, a grad tone?

Zagreb se u posljednjih deset godina pretvorio u jako lijep i za život ugodan europski grad (rast turizma od 10% godišnje, uređeni Bundek, Jarun, Sljeme,…), dok gradovi poput Rijeke, Siska itd tonu u duboku depresiju i bezidejnost.

Jasno je da se je Bandić politički uzdignuo pa ga treba prvog micati. Ja bih puno lokalnih moćnika, gradonačelnika i ministara prioritetnije priveo zbog kriminala i jaaako loših rezultata, a tek onda uspješne gradonačelnike.

Nakon što je Bandić pružio javnu potporu Judit Reisman netko mi je tada rekao, zbog ovoga će naje… ne znam da li je zbog toga ili zbog stvarnih kriminalnih inkriminacija, ali sam u svakom slućaju za to da se istraži i čovjeku omogući brzo i pravično suđenje.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

danas je takvo stanje u Hrvatskoj, da svaki političar, koji imalo drži do svoga “ugleda” i rejtinga, mora provesti minimalno 30 dana u Remetincu


Jeli bolje imati gradonačelnika koji ima hrabrosti donijeti odluku pa makar povremeno i pogriješio pa makar stavio nešto za sebe, ali da čitav grad prosperira i daleko je iznad državnog prosjeka.

Ili je bolje imati gradonačelnika koji ne donosi odluke, ne griješi, ali ništa se pozitivno ni ne događa, a grad tone?

Zagreb se u posljednjih deset godina pretvorio u jako lijep i za život ugodan europski grad (rast turizma od 10% godišnje, uređeni Bundek, Jarun, Sljeme,…)

Jasno je da se je Bandić politički uzdignuo pa ga treba prvog micati. Ja bih puno lokalnih moćnika, gradonačelnika i ministara prioritetnije priveo zbog kriminala i jaaako loših rezultata, a tek onda uspješne gradonačelnike.

Kao prvo ne slažem se da je Bandić uspješan gradonačelnik.
Asfaltiranje i obnavljanje jedne te iste ulice tri puta u pet godina, ne čini ga uspješnim, već nešto drugo.

Sljemenske žičare nema, a nikad više posječenih stabala po Sljemenu i Medvednici nije bilo.

On je taj koji je ubrzao uništenje industrije u Zagrebu s velikim komunalnim naknadama, a pogodovanjem izgradnje poslovnih prostora, prvenstveno trgovačkih centara za koju je itekako sredio prometnice i infrastrukturu.
Nije ni čudno zašto je netko bio njegov donator, zar ne?

Samo ne znam tko će kupovati u svim tim centrima, jer posla nema.

Turizam? Ne budite smiješni. Usporedite Zagreb s Budimpeštom ili Bećom pa usporedite brojke dolazaka. Pa turisti moraju cijelo ljeto preskakati gradilišta (vidi pod ulice koje se često obnavljaju.

Ali to sve nije važno.
Mene iskreno zaprepastio Vaš način razmišljanja.

Znači on krade od građana Zagreba, dobiva proviziju od investitora i Vi to podržavate jer je nekaj napravil u gradu.

Prema Vašem razmišljanju najbolje bi bilo g. Sanadera osloboditi i staviti ga za gradonačelnika Zagreba.

Ja sam uvjeren da bi on još više napravio za Zagreb

I gosp. Bandić ne griješi, on sve sam dela. Citiram njega.
Ako je to tako, i ne konzultira struku, onda treba i odgovarati za posljedice.

Uostalom Bandić nije toliko važan.

Važno je da se cijela organizacija koja isisava novce iz Zagreba zatvori, a svu imovinu im treba zaplijeniti.

Tu je masa službenika čiji prihodi i imovina su obrnuto proporcionalni.

Mislim da će njihova zapljena imovine, kao i otkazi u službama (ne treba zaboraviti one koje su otišli u penziju zadnjih desetak godina) povećati broj ptičica koje će propjevati i najaviti proljeće u gradu.

kako povijest uvijek ima odgovore na sva naša pitanja, molim nekog povjesničara ukoliko ima vremena, da istraži od kuda i kada naziv mjesta Pogana Vlaka

danas u većernjem listu piše:
“…da je istragu i kazneni progon zagrebačkog gradonačelnika Bandića poticao premijer Zoran Milanović osobno.”
[emo_zacudjen][emo_zacudjen][emo_zacudjen][emo_zacudjen][emo_zacudjen][emo_zacudjen][emo_palacd][emo_palacd][emo_palacd][emo_palacd][emo_palacd]

Zagreb je ipak daleko ispred ostatka države.

S druge strane, Zagreb je danas daleko ispred Zagreba od prije deset godina (doduđe iza Budimpešte još uvijek).

Molim sve koji zanju da mi pošalju link o udbašima, nigdje niti jedan list o tome danas ne piše… mene to interesira oni su pobili više ljudi nego svi ratovi zajedno.

New Report

Close