Zmajlović: Tijekom listopada selimo u zgradu Zagreb Tower

Naslovnica Forum Komentari članaka Zmajlović: Tijekom listopada selimo u zgradu Zagreb Tower

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

NIkad mi se taj ministar nije sviđao i to sam i jasno napisala , čim se odnekud
pojavio nakon svađe s ministricom Holy.
Doživljavala sam ga ko GREBATORA za fotelju i sve pogodnosti koje ona nosi.

Danas- pak , mislim – da je kumovao svađi između tadašnje ministrice Holy i
MIlanovića. Tako dugo je rovario- dok ona nije popozdila i otišla…

Ubrzo nakon toga,započinje njegova karijera…povezan je sa sumnjivim miljeom,
a vjerujem da je i bio povremeno naš kolega nm forumu.. mođda je i sada…

Zelen je , željan novca, lagodnog posla , i ekstravagancije……
U suštini djeluje neiskreno, mutno i radi -SAMO ZA SEBE!

gOSP. zAMJLOVIĆU, HITNO NAPUSTITE tOWER- niste DONALD TRUMP …i nikad nećete ni biti… kako Vas nije sram- uvaliti se poreznim obveznicima na teret,
na ovaj način ???? Brzo van iz tog loksuza, dok narod ne podivlja…i izbaci Vas , rukama…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ne možeš vjerovati, kako su u stanju spickati 1,2 milijuna za konferencijsku sobicu !….Za te novce napravi se objekat od 2000 m2, poslovni – zajedno sa
duplo većom konferencijskom dvoranom i tehnikom……pa, tko je tu kome prodao
i uvalio gluposti…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Zašto ne bi otišli u zgradu Vjesnika koja zjapiprazna i povoljno se iznajmljuje! Fine parazitske riti!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Ne on je hugh hefner

Sanader je mala beba prema ovima SDP + HNS Kukurikavcima .

Jedino je razlika što je HDZ svoje lopine izručio institucijama sistema da ih procesuiraju a Crveni svoje lopove (Marina,Sabo….?) i (i ubojice Perković ?)štite , jer priznaju samo Sud partije.

.

Nisu morali zarađeni novac nigdje ulagati, osim za sebe osobno….
Zato i nemaju nikakvog iskustva sa PONUDAMA na tržištu…
Možeš ti opremiti sobicu za konferencije i za 5 MIL….! Ako smo tako bogati,
da se bahatimo sa električnim zavjesama, dizajniranim montažnim poteznim
vratima, i upravljačkim pločama…….??? onda dečki, samo naprijed…
daleko ćemo dogurati..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Koliko industrija plaća u Hrvatskoj ekološki harač, čudi me da si sami nisu izgradili staklenu piramidu.

Ekologija, najveći biznis u 21. stoljeću, a sve se temelji na “zabrinutost zajednice” koja se onda iskorištava za bogaćenje pojedinaca.

Mene zanima što će biti s prostorima u kojima su do sada bili?

To je sve bilo iznamljeno? Jer koliko sam vidio dosta je uloženo u opremanje tih prostora zadnjih 10 godina.

Ljudi koji nisu riješili ni jedno odlagalište otpada u Hrvatskoj, a trebale je već biti riješeno sve.

Budimo realni. Neće dugo biti u tom tornju.

Kada se zatvori preostala industrija, a Hrvatska počne plaćati penale za neispunjena EU direktiva, teško da će biti za plaće, a kamoli za TOWERE.

bilo bi lijepo da industrijama koji poštuje sve zakonske propise napokon daju i neke popuste, a ne da se ih samo kažnjava što još proizvode.

Uvoznici nemaju takvih problema, jer oni kao ne “zagađuju”.
Pa treba i zbrinuti to smeće kaj naprave.

ovo je sramota. ministarstvo ide u nebodere, a bolnice, sudovi i škole se doslovce raspadaju. neke škole i sudovi nemaju tople vode, dok ovi ulaze u pozlaćene nebodere. pa gdje toga još ima? sramota. nije trenutak da se ovako razbacujemo novcima.

...povijest se ponavlja...

Milanović mora nategnuti za uši , mladog ministra…i pokazati mu prstom -vrata…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Zeleni ministar jos sitno broji [emo_namigusa] neovisno o velicini tornja [emo_zloban]

free flow information

Kolaps u ministarstvu: Uhićenje Zmajlovića pitanje dana?

Vaš link …

free flow information

Da je pravne drzave kad ministarstvo bude selilo u Tower Zmajlovic bi trebao selit u Remetinac.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Vratite Holyicu. natrag. Milanović je na redu…da joj se ispriča, jer
je zeznuo….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Pustite ministra Zmajlovića da se što češće tušira

Koliko god boravio u svojoj novoj uredskoj kupaonici, teško će se Milanovićev ministar okoliša oprati od toga da je nerazumno utrošio velik novac za petogodišnji najam osam katova za urede svojeg ministarstva

http://www.vecernji.hr/hrvatska/pustite-ministra-zmajlovica-da-se-sto-cesce-tusira-967362

http://www.rtl.hr/vijesti/novosti/1362843/slucaj-zagreb-tower-rtl-otkriva-racunicu-zmajlovicevog-preseljenja/

SDP-ov ministar Zmajlović od Towera.
Navodno je ugovor tajan i da će cjena najma ukupno biti 100 miliona za 5 godina i navodno institucije sistema provjeravaju to.
A za plaće učitelja nemaju ?

.

New Report

Close