Maras želi ozakoniti dobrovoljno članstvo

Naslovnica Forum Komentari članaka Maras želi ozakoniti dobrovoljno članstvo

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Nikada nije kasno, čak ni u terminalnoj fazi procesa propadanja hrvatskoga gospodarstva, da se ukinu obvezatne članarine za HGK i HOK te tako rasterete članovi tih državnih udruga – pravne i fizičke osobe koje plaćaju poreze (koliko mogu i žele). Što su proteklih godina članovi spomenutih “komora” dobili za svoj novac?

Nece se gospodarstvo rasteretiti ukidanjemHGK,HOK…jer čitao sam da je preko 90% tih članarina oko 40 kuna što je runda pića. To može samo biti loše za gospodarstvo,čisti populizam. Bolje da se upola smanji tv pretplata jer HTV nitko ne gleda a plaća je svako domaćinstvo u RH…

Pa o tome Maras bulazni već dve i pol godine.

.

Svi ćemo se ispisati ….odmah.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Nece se gospodarstvo rasteretiti ukidanjemHGK,HOK…jer čitao sam da je preko 90% tih članarina oko 40 kuna što je runda pića.

http://www.business.hr/dogadjaji/ergovic-pita-vidosevica-gdje-je-milijarda-kuna-od-clanarina-hgk

67000kn uplate od Nexe grupe (2011g)… pa ti vidi jeli koliko je to runda pića

Opet je negdje potegao bunike! Iskreno mu želim da uspije u ovom naumu, iako mislim da je to samo floskula ovog nesposobnog službenika….

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

New Report

Close