Geofoto je u Azerbajdžanu napravio najveći hrvatski izvozni IT posao ikad

Naslovnica Forum Komentari članaka Geofoto je u Azerbajdžanu napravio najveći hrvatski izvozni IT posao ikad

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Evo otkrio sam na Wikipediji da Mali stvarno ima vojsku. Broji 7350 ljudi + 4800 clanova paramilitary. Budzet im je $68M. Pa ispada da ce 16% godisnjeg budzeta potrositi na Geofoto.

Vaš link …

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Evo otkrio sam na Wikipediji da Mali stvarno ima vojsku. Broji 7350 ljudi + 4800 clanova paramilitary. Budzet im je $68M. Pa ispada da ce 16% godisnjeg budzeta potrositi na Geofoto.

Vaš link …

S obzirom na smanjenje vojnoga proračuna zbog gospodarske krize i OSRH bi za koju godinu mogao imati sličnu strukturu (dvije pukovnije, obalna straža i elisno zrakoplovstvo – cca 6.000 pripadnika aktivnoga sastava i pričuvni sastav s cca 10.000 pripadnika – pukovnije Osijeku, Dubrovniku i drugim većim gradovima).

s obzirom na ekipu koja je ostala uz “dragog i voljenog” šefa, ne znam tko je to u geofoto uopće odradio….ako nije i to “outsourcano”.

da, projekti u BiH i Italiji su fenomenalno kasnili bar 2 godine. Koliko se repova vuče za projektom, Vojni GIS bolje ne komentirati. Kao i to da je Geofoto softverska kompanija.
A najviše me interesira sama struktura projekta u Azerbajdžanu, odnosno koliki dio projekta pripada Geofotu. Temeljem dosadašnjih istupa skromnog g. Biljeckog, vjerojatno samo manji dio. No, 750 milijuna ukupne vrijednosti predobro zvuči da bi ostalo prešućeno… A zar će u Maliju prodavati oružje, kad se radi o modernizaciji vojske? 🙂
Uglavnom, ukoliko sve ovo uspije ugovoriti, bit će sretnih kineza, indijaca, pakistanaca…

O firmi i o sefu samo ovoliko: duguju mi placu vec 35 mjeseci i jos uvijek se oglusuju na upite o isplati. Pametnom dosta. Placena reklama.

Što reći o firmi koja i nakon skoro tri godine ne isplaćuje zaostatke svojim bivšim zaposlenicima, a prošla je predstečajnu nagodbu i sad je “konsolidirana” i “likvidna”. Priča o milijunima, a ne može podmiriti račun za slanje pošte. Oduvijek bio vrsni demagog. Zvonkec[emo_bijesan]

I ne samo demagog…već i humanista desetljeća! [emo_smijeh]

New Report

Close