Poslovni.hr nakon redizajna pregledniji i s više informacija i funkcionalnosti

Naslovnica Forum Komentari članaka Poslovni.hr nakon redizajna pregledniji i s više informacija i funkcionalnosti

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ovo vise uopce ne radi na IE8?

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

U gornjem desnom kutu Odjava, Pretplata, Poruke , su previse zatamnjene te se slabo vide na dnevnom svijetlu, na mobitelu ili tabletu, ostalo je OK…

U gornjem desnom kutu Odjava, Pretplata, Poruke , su previse zatamnjene te se slabo vide na dnevnom svijetlu, na mobitelu ili tabletu, ostalo je OK…

BAKICAAA, 03.07.2014. u 07:46
Najveća poslovna zajednica i dalje je aktivna na forumu koji ima istaknutu poziciju na naslovnici.

…aaaa hvalite me usta moja…pa tu najveću poslovnu zajednicu strpali ste na dno dnova,da mi se prst umori od skrulanja i da povećalo moram uzet da pročitam…

…smještena je čak i ispod dosadnih reklama…ispod nje je još samo jedan dosadan grafikon…

…očekujem da je slijedeći put totano izbacite…[emo_zloban]

u chromeu je menu gotovo potpuno prekriven glavnim sadržajem… vijesti kompanije financijska tržišta… vidi se samo najgornjih 10%, taman da se s puno muke može pročitati, ali se rijetko može kliknuti.

sve pet, samo nedostaju poslovne vijesti, 90% vijesti su trivijalne političke tematike.

New Report

Close