EU IZBORI: HDZ-ovoj koaliciji pet, SDP-ovoj četiri mandata

Naslovnica Forum Komentari članaka EU IZBORI: HDZ-ovoj koaliciji pet, SDP-ovoj četiri mandata

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

nevjerojatno je da vladajuća koalicija ,ide na EU izbore i iza predsednika vlde HR ,u njegovom nastupu stoji petokraka.


nevjerojatno je da vladajuća koalicija ,ide na EU izbore i iza predsednika vlde HR ,u njegovom nastupu stoji petokraka.

koju si ti školu zgotovio, osim ove za navlakača i sitnog varalicu na forumu?

[emo_naivan]

Nevjerojatno je da SDP gubi izbore a vode politiku “srednjeg puta” ili ti ne rade baš niš…

Ajde da stvarno reformiraju zemlju, ajde da stvarno nešto i naprave pa gube izbore…

Ali ne raditi ništa i gubiti izbore…..???

Dobili su povjerenje birača da provedu reforme, nisu imali poštenja ni hrabrosti ni znanja. Ljudi su razočarani i glasali bi i za crnog vraga samo da je protiv sdp-a i hns-a. Zato što su sve nade polagali u njih nakon što se razotkrila golema korupcija u hdz-u. I sada nakon takvog debakla milanović izjavi da će nastaviti u istom smjeru ali još jače. Zemljo otvori se.

99,91-posto-prebrojanih

hdz-je-na-6-mandata-sdp-na-4-orah-ima-jedan

http://www.index.hr/vijesti/clanak/9991-posto-prebrojanih-hdz-je-na-6-mandata-sdp-na-4-orah-ima-jedan/749506.aspx

Obečali su pobjediti.

Obečali su (Plenković) da ćemo pobjediti Brazil (u nogometu).

.

po zadnjim podacima HDZ je osvojio 6 mjesta, SDP samo 4, tj. HDZ je polučio 50% bolji rezultat od SDP-ove liste!
iako na EU izbore ne izlazim dok kod nas ne bude prave euroskeptične stranke koja bi bila za izlazak iz EU, čestitam HDZ-u na uvjerljivoj pobjedi jer su ipak puuuno bolje rješenje za ovu zemlju (manje zlo) od SDP-a koji na je u 2 godine mandata bacio na samo dno!

[b]moderatori na forumu provode političku CENZURU, uvode verbalni delikt te krše slobodu govora zajamčenu Ustavom jer brišu forumaške nickove i poruke s čijim se političkim stavovima ne slažu !!![/b]



nevjerojatno je da vladajuća koalicija ,ide na EU izbore i iza predsednika vlde HR ,u njegovom nastupu stoji petokraka.

koju si ti školu zgotovio, osim ove za navlakača i sitnog varalicu na forumu?

[emo_naivan]
[/quote]

u Kumrovcu sigurno ne.

Na burzi je godinu dana i još uvijek nije ništa naučio. Po njegovoj nepismenosti se vidi da nije završio nikakvu školu jedino što zna je loše drukati (Dioki Magma i Optima).

Kada zločinačka organizacija pobijedi to dovoljno govori kakvi ljudi ovdje žive.[emo_palacd][emo_palacd][emo_palacd][emo_bijesan][emo_mrgud][emo_ljut]


Kada zločinačka organizacija pobijedi to dovoljno govori kakvi ljudi ovdje žive.[emo_palacd][emo_palacd][emo_palacd][emo_bijesan][emo_mrgud][emo_ljut]

kmeči crveni, samo ti kmeči [emo_zloban][emo_smijeh][emo_zloban][emo_palacd]

[b]moderatori na forumu provode političku CENZURU, uvode verbalni delikt te krše slobodu govora zajamčenu Ustavom jer brišu forumaške nickove i poruke s čijim se političkim stavovima ne slažu !!![/b]


Kada zločinačka organizacija pobijedi to dovoljno govori kakvi ljudi ovdje žive.[emo_palacd][emo_palacd][emo_palacd][emo_bijesan][emo_mrgud][emo_ljut]

Gle sve je počelo time što nije osiguran demokratski referendum za ulazak Hrvatske u EU.

Da je bilo da treba izaći 50% +1 građanin na referendum, onda bi i ja izašao na izbore.

A to da što više HDZ-ovaca i neke SDP-ovce pošaljemo što dalje od Hrvatske, u u Europu je za mene pozitivna stvar.

[b]black magic[/b]

Ovako.

Ja nisam izašao na izbore jer i dalje smatram da smo prevarom uvučeni u EU.
Koliko je to dobro bilo, vidi se iz rezultata gospodarstva.

Čestitao bi HDZu na pobjedi, zapravo njegovoj koaliciji.

po meni Ruža Tomašić je puno toga opet povukla.

Ono što bi Vam preporučio je da pod hitno napravite program, koji bar ličio na to.

Jer sa crveni, žutim zelenim, sigurno neće te dobiti izbore.

Nadam se da Vam je jasno da ste Vi dostigli svoj maksimum, jednostavno zato jer ste svi izašli na izbore, a izlaznost je bila mala.

To Vam u sljedećim izborima neće pomoći.

Zato bi molio što više konkretnog rada i programa, kao i na suradnji s vladajućom koalicijom da se što brže izvuče zemlja iz go.vana…

A Vi ste jedan od najvećih krivaca za to.

Na Vašem mjestu bi to stalno naglašavao i ne bi bježao od toga.

Činjenice okrenite u svoju korist i počnite koristiti stručnjake, a ne “stručnjake”.

Lp

[b]black magic[/b]


Ovako.

Ja nisam izašao na izbore jer i dalje smatram da smo prevarom uvučeni u EU.
Koliko je to dobro bilo, vidi se iz rezultata gospodarstva.

Čestitao bi HDZu na pobjedi, zapravo njegovoj koaliciji.

po meni Ruža Tomašić je puno toga opet povukla.

Ono što bi Vam preporučio je da pod hitno napravite program, koji bar ličio na to.

Jer sa crveni, žutim zelenim, sigurno neće te dobiti izbore.

Nadam se da Vam je jasno da ste Vi dostigli svoj maksimum, jednostavno zato jer ste svi izašli na izbore, a izlaznost je bila mala.

To Vam u sljedećim izborima neće pomoći.

Zato bi molio što više konkretnog rada i programa, kao i na suradnji s vladajućom koalicijom da se što brže izvuče zemlja iz go.vana…

A Vi ste jedan od najvećih krivaca za to.

Na Vašem mjestu bi to stalno naglašavao i ne bi bježao od toga.

Činjenice okrenite u svoju korist i počnite koristiti stručnjake, a ne "stručnjake".

Lp

O kakvoj ti prevari pričaš? Legitimno se ušlo u EU, a to da je HDZ bio protiv ulaska svi znamo, a sada se guraju da tamo sjede. Fuj!
Svi znamo da Hdz-ovi glasači svi izađu na izbore tako da ti tvoja teza ne drži vodu. O kradezeovom lopovluku i njihovim stručnjacima neću trošiti riječi.


Ja nisam izašao na izbore jer i dalje smatram da smo prevarom uvučeni u EU.
Koliko je to dobro bilo, vidi se iz rezultata gospodarstva.

isto je i sa mnom, mojom obitelji, a i mnogim mojim poznanicima!
izašli bismo da je postojala euroskeptična opcija, ali kako je nije bilo nismo ni izlazili. no da jesmo sigurno ne bismo glasali za ljevicu i poraz SDP/HNS koalicije bio bi još uvjerljviji!

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

New Report

Close