U koje dionice ulagati?

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska U koje dionice ulagati?

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U sta ulagati i dali se isplati ulagati u dionice?
Na hrvatskom trzistu mislim da je dugorocno drzati fundamentalno kvalitetne dionice najbolja opcija.
Jednako tako određen dio portfelja se moze igrati i ulaziti izlaziti ovisno o info ili tekucim trendovima.
Pa ja bi drzao ERNT, DLKV, PLVA i PODR
a recimo trenutno se igrao s TISK i ARNT

najsigurnije u turističke,

Ma ja bih špekulirao s arnt, meni jako smrdi da je došlo do deala, cijena? Ha nadajmo se da su novinari uboli dobro.
Kao relativno sigurna investicija s velikim potencijalom rasta po meni bi bio vdkt, a koliko god to nelogično zvučilo i ptkm.
Siguran ulog na duže vrijeme s razumnim prinosom – IGH.

imho

Hm, za ARNT se slažem, od toga ce vjer nesto biti…
Za VDKT nisam toliko siguran, jer je on vec učinio pozamasen skok
PTKM je OK do god ju kupuju slovenci, tesko je tu nesto predviđati,al firma redovito radi gubitke i ima sve
odlike prave neefikasne sa puno prostora za poboljsanje državne firme…Al s obzirom na njihov book value
moguce da ima jos puno prostora za rast…Kao sto sam rekao ko zna…
I za IGH se potpuno slazem s tobom, prava firma…

Mislim da je cijena VDKT na staklenim nogama, evo ni upravi nije jasno zbog čega je dionica tako visoko pa kupuju u trezor u paničnom strahu od preuzimanja.

Zadnjih se dana šamara po manjim bankama . Zanimljivo

Viaduktu sve ovisi o novim poslovima. No kako sam na autoputu vidio Granit iz Makedonije… Možda VDKT ugovora, a radove izvodi Granit? Što se tiće uprave i kupovini dionica u trezor, to se može i na drugi način protumačiti.. Pozdrav Zoranu.

Političari su kao i sisate žene, ništa koristi od njih, a sav užitak sa njima, se svodi na vlastitoj mašti.

Ima ko kakvo mišljenje o plivi na ovim razinama?

Pliva klasika od 300 do 500 već godinama. Kupiš ju na 300 prodaš kad hočeš. Čekaš da padne na 300 i opet sve iz početka 🙂

Političari su kao i sisate žene, ništa koristi od njih, a sav užitak sa njima, se svodi na vlastitoj mašti.

Je da, al između je jedan dobar period…
To je ipak malo predugačko vrijeme…
Ja sam ipak mislio na nekakve fundamente ili skrivene vrijednosti, ili nešto što neznamo…
Ovak možeš odrapit bilo koju dionicu i reći da je između tog i tog raspona…

Ne! Pliva je specifična. A o njoj možeš čitati na forumima jako puno. Dobro 500 je malo pretjerano ali malo malo pređe vrijednost od 400 kuna i isto tako dođe do 300. Kad imaš milijun-e u plivi onda ti to vrijeme brzo prođe a zarada je slatka.

Političari su kao i sisate žene, ništa koristi od njih, a sav užitak sa njima, se svodi na vlastitoj mašti.

Bez brige, znam ja jako puno o plivi…
A na njoj se stvarno zadnijh 10 godina moglo jako jako zaraditi, mogao si postat bogat par puta, haha..
Recimo kad je izašla na burzu, to je bilo sjajno, samo kaj je većina ljudi tada još imalo dudu i znala je
malo o dionicama…
Nego pustimo povijest, mene je zanimala prognoza na ovoj cijeni danas na burzi [smiley9]

Da bacim kocikicu i da vidimo što će ispasti? 😉

Političari su kao i sisate žene, ništa koristi od njih, a sav užitak sa njima, se svodi na vlastitoj mašti.

Pazi danas Arenuturist, zgodno, zgodno.
Sigurno će neka info o preuzimanju…

New Report

Close