Tri bazena na Sveticama otvaraju se tek za godinu dana

Naslovnica Forum Komentari članaka Tri bazena na Sveticama otvaraju se tek za godinu dana

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

a taman dok dođem u penziju 🙂

mi smo ipak zemlja slučaj

Navela je da još nemaju sve podatke o cijeni sanacije objekta, dodajući kako je zasad troškovnikom predviđeno 72 milijuna kuna po ugovoru sa Zagrebmotažom,

Ova firma se nešto često javlja na Bandićeve natječaje.

Baš me zanima da li će cijena izgradnje bazena prijeći cijenu izgradnje stadiona?

Zar nije rečeno da će se dječica kupati već ovo ljeto?

Ili je opet netko lagao?

U tijeku je projekt sanacije onoga što je u zadnje četiri godine upropašteno zahvaljujući ljudima iz ZG Holdinga. No, oni su otišli i nećemo više o tome. Sad treba vidjeti koja je šteta i utvrditi svaku kunu koju treba dodatno potrošiti te podastrijeti zagrebačkoj javnosti”

Očekujem tužbe direktora Zagrebačkog holdinga jer ih je Bandić nazvao štetočinama i glavnim uzročnicima katastrofalnog stanja u gradu.

Makar Bandić radi 24 sata, on je nemoćan kaj grad zgleda kao g.ovno.

Inače, ona cesta na Radničkoj cesti, zbog čega odmah nisu stavljene tramvajske tračnice.

Ili bumo za koju godinu opet kopali da neko drugi pobere novce za radove?

inače zanimljivo je da je UEFA dala novce za Svetice, a da HNS nema ni dejnog projekta.

Ovi u EUFI baš i nisu preveć pametni! Osim kaj su korumpirani.

[b]black magic[/b]

Zar nije rečeno da će se dječica kupati već ovo ljeto?

Ili je opet netko lagao?

Ma nije, ja sam još prošle godine upisao klince na bazen i treninzi idu tri puta tjedno plivanje i vaterpolo. A i ja svako jutro otplivam 250m prije posla i ponekad navečer u 23h kad je slobodno, jer velika je gužva u stazama.

mi smo ipak zemlja slučaj


Zar nije rečeno da će se dječica kupati već ovo ljeto?

Ili je opet netko lagao?

Ma nije, ja sam još prošle godine upisao klince na bazen i treninzi idu tri puta tjedno plivanje i vaterpolo. A i ja svako jutro otplivam 250m prije posla i ponekad naveće u 23h kad je slobodno, jer velika je gužva u stazama.

a zbog čega onda ova predstava da treba prvo ne znam koliko čega uložiti da se normalno čovjek kupa.

Koliko znam Bandić je obećao dovršetak ovog bazena prije 6. godina

pa mu bazen baš ne drži vodu

Po meni bilo je bolje da se bazen završio prošle godine.

Ali su fontanice bile važnije.

Al nema veze, djeca su se kupala u njima.

Uz toliko pročišćavača mi se kupamo u bazenu.

[b]black magic[/b]

meni su onakve i retro bile cooool malo ladnija voda ali ako si bio malo podfutran ok [emo_smijeh]

ma sve je to ok tako se rade projekti mora sve biti po hrv zakonu zamrači ali po zakonu a institucije neka provjeravaju
ma tko smije posumnjat kad jedan čato poštambilja projekt da nije sve ok

mi smo ipak zemlja slučaj

pa znam, ali uz toliko vode oni grade male bazenčice

kaj je s vodenim parkom na Laništu i Bundeku?

pa mogli su zagrebačku rivijeru napraviti

volim plivati, al nekak samo na moru prakticiram

sve mi se čini da mi Bundek bude opet aktualan

[b]black magic[/b]

New Report

Close