Milanović: Ozbiljno razmišljamo o rezanju plaća dužnosnicima za 5 do 10%

Naslovnica Forum Komentari članaka Milanović: Ozbiljno razmišljamo o rezanju plaća dužnosnicima za 5 do 10%

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Koliko moraš biti gl*p ????? Kupiš auto za pola milje kuna ( i to nekoliko njih), onda se predomislis, pospremis aute u garazu i kupis jos par njih za 300.000 kuna. WTF ? Pa tko ce u policiji voziti te aute ? Ocito je da je nekome pala sjekira u med.. prvo ovima koji su prodali aute, a onda onima koji ce po isteku leasinga dobiti neupotrebljavane aute za par sto kuna. Idem udarati glavom u zid…

Pa nekidan su glasovali protiv smanjivanje plaća sebi rekavši da je to demagogija. Živi bili pa vidjeli!

Mislim da su im se počele gaće tresti, skužili su da je postala frka..
Narod je sad pop…io !!
Sad je dosta više ove nesposobne pljačkaške bagre..

Jer kao, ti auti se ne mogu vratiti, platiti pet posto penala i slično. Ne, oni moraju ostati.

pa nemreš vjerovat,
umjesto da oni budu vođe narodu, narod mora voditi njih, pa plaće su si trebali smanjiti prije 2,5 god.kako bi napaćenom narodu poslali poruku,

ovo nema ni u zimbaveju

Ovu karikaturu treba poslati pod hitno na psihijatrijsko promatranje.

Milanović ozbiljno razmišlja! Mo’š mislit! Normalan čovjek bi, umjesto ispraznih laprdanja po presicama i/ili vodanja tjelobranitelja na skijališta, sagledao ukupnost problema, podijelio ih po segmentima, napravio hodogram i bez velike buke prionuo poslu. Tako bi se u relativno pravilnim razmacima vidio nakakav sustav, vratila bi se vjera narodu u bolje sutra, a za 4 godine bi se moglo izmjeriti ono što se uradilo. U biti, ovo što Milanović sada radi podsjetilo me na vic kada inženjer viče radnicima koji su negdje dolje u velikom bunaru: “Prestanite kopati, okrenuli smo nacrt naopako!” Samo Milanović ni iz bliza nije taj i takav inženjer. On je zapravo taj koji nacrt sustavno okreće naopako!

Ha haha ha, kak me ovaj švaler (navodno rodila mala) nasmijava.Laže narod, laže ženi laže djeci,…lažov
5- 10 %,…ha ha, 50% e to je rezanje svojih plača…..visoke plače, službeni auti, službeni mobitel, službeni restoran,….kak smo mi g lup narod što pušimo politikante


Ha haha ha, kak me ovaj švaler (navodno rodila mala) nasmijava.Laže narod, laže ženi laže djeci,…lažov

Ček, ček, kaj se rodilo?[emo_zloban]

dakle do sada niste razmišljali ili ste bili neozbiljnni?
Ne znam sto je gluplje od toga!

ne vrijeđaj zimbabve!


ovo nema ni u zimbaveju

ne vrijeđaj Zimbabve!

milanovicu pa ti trebas jos platiti da radis u saboru kao i tvoji pomocnici.sta bi ti rezao hhehhahahahhahah

New Report

Close