Milanović otišao na skijanje, poveo obitelj i tjelohranitelje

Naslovnica Forum Komentari članaka Milanović otišao na skijanje, poveo obitelj i tjelohranitelje

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Pustite ga na miru. Čovjek ima bračne probleme…
Ako se priča o razvodu braka, trebalo bi par riječi o tome napisati ili
demantirati….

Vi stalno tešete po politici i ekonomiji…..dok pišemo o običnim bračnim stvarima, tupite, da one nisu dio poslovnog svemira…
A ako kod kuće ne štima, sve ode u PČM…. Pa, vi onda planirajte bez
temelja…..znači, ostavite ga na miru, da se situacija sredi..
pod pritiakom je, nema ga nikad doma, stalno ga prozivaju…i sam bi Vi
da on funkcionira….a, nema goreg dok lidere napucaju žene, ko ova iz
BiH.a…ta je fakat, pretjerala..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Priča se da je Kizo veliki radnik…koji četvrtak poslijepodne do ponedjeljka ujutro uzima off. Pomnožiš to sa sposobnostima istoga i eto formule za uspjeh odnosno propast države!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Udarit će komunjare još po koji porez tako da imaju za full pansion a raja nek kopa po kontenjerima,,,,,fuj,fuj

Dok se nema za vojsku i policiju ima se za odmaranje i skijanje. Hoće se javno objaviti troškovnik ove avanture?

@Kirin
Jadna je drzava koja moze propast zbog jednog nesposobnog covjeka.

toliko o “Kupujmo rvacko”. kod suseda je sve boljše…i snijeg je bjelji. cijena??? siguro prava sitnica za jednu buduću “malu Norvešku”…jadno do bola.

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Pa dotični je izjavio da je HRV slučajna zemlja. Tako dok ljudi tonu u nabujalim rijekama, Mili-Vanili je pobjegao u visine. Njega ionako ne zanima što se događa u HRV. Ovako bar neće biti gluparija iz njegovih usta. Ne znam samo što će mu tjelohranitelji, valjda da ga drže tijekom skijanja.[emo_smijeh]

već odavno on inicira da mu netko uruči izvanredni otkaz zbog težih povreda radnih obveza, ali na žalost nema tko, čak je i stranci ostavio dovoljno vremena da ga danas zamijene, ali partijaši smatraju da ga trebaju braniti iako on to više i ne želi, mislim da je i njemu sve ovo već dojadilo, morate znati da je najteže raditi posao za koji niste stručni i sposobni, bez obzira na sve benefite istog,

dodamo li tome još navodne obiteljske probleme, nema on nikakve šanse da izvuče ni sam sebe iz krize, a ne cijelu državu,

jedino ne mogu nikako razumjeti napise nekih medija, nakon dvogodišnjeg sexanja cijele nacije i šire, da mu je ljubavnica trudna, to mi se nekako ne uklapa u njegove dosadašnje aktivnosti,

što se tjelohranitelja tiče kolega Andy, tko zna čije tijelo oni hrane i kakvom duhovnom hranom, nekako mi se čini da se potajno konzumira i cedevita

To šta je otišao na skijanje je po meni normalno. Idem i ja. No to sa tjelohraniteljima ne razumijem??? Koga se boje naši političari. Po meni mogu se bojati samo svog naroda. Nikom drugom nisu napeti.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

nakon one kosorice nisam ni sanjao da ćemo imati još jednog premijera koji pokazuje totoalnu razinu nesposobnosti… ostavio ministre da svađaju i glođu što će i kome rezati a on ode na skijanje…nema što pravi vođa i lider

Zašto nije išao npr. na Jahorinu na skijanje, i to je iznozemstvo

pa morao je povesti tjelohranitelje sa sobom. kako bi se vi od žene branili cijeli vikend? ajmeeee cijeli vikend…. koji davež. bježi u zg bar u nedelju jutro.

who dares, wins

Ima se i može se[emo_zloban]

DRŽAVA UZIMA 1.581 NOVI AUTO !

novi-drzavni-vozni-park

271.156.904-kune

1.581 auto-u-vladu-sabor

http://www.vecernji.hr/hrvatska/novi-drzavni-vozni-park-271156904-kune-za-leasing-1581-auto-u-vladu-sabor-921416

.

New Report

Close