Ministarstvo financija izdaje dvije nove tranše obveznica vrijedne 1,15 milijardi eura

Naslovnica Forum Komentari članaka Ministarstvo financija izdaje dvije nove tranše obveznica vrijedne 1,15 milijardi eura

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

To sad već rade i tajnice valjda, naši ministri sigurno više ne mogu pratiti takav intenzivan tempo zaduživanja. Katice, ajde daj još jednu tranšu od milijardu eura sutra prije ručka.

Opraštaju dugove podobnima i onda se za taj iznos zadužuju.
Tako se radi tobože zakoniti transfer kapitala od poštenih prema lopužama.
Pljačka nad pljačkama.

drvo koje je raslo do 90,e je posječeno 1991,e od strane franje tuđmana i njegovog hdz,a ne samo drvo nego cijela šuma,nažalost samo su sjekli a nisu ništa sadili za buduće generacije da i one imaju što sjeći,kada se posječe drvo treba proći bar 50 godina da bi naraslo pa da se ponovno posječe,međutim sjeklo se i sjeklo dok se nije posjeklo kada više nemamo što sjeći sada nam ostaje samo zaduživati se,ova zemlja ne može funkcionirati uvozom češnjaka kod ovoliko slavonskih ravnica,do 90,e smo proizvodili avione sada uvozimo češnjak,narod treba da shvati da u hrvatskoj ma tko god došao na vlast pomoći niti pomaka neće biti,nalazimo se u kapitalizmu pod dugom većim od 300 milijardi,nismo više ni prispjele kamate u stanju platiti nego se moramo zadužiti kako bi platili iste,pretvorba i podjela imovine 90,ih portirima,cvjećarima i ostalim odabranim hrvatskim obiteljima zajedno sa krađom i pljačkom nas je dovelo do dna,ako netko misli da će itko moći moći izvući ovu zemlju poslje pljačke hdz,a grdno se vara,23 godine hrvatske države se možemo pohvaliti najvećim brendom od 350 tisuća nezaposlenih i 300 milijardi javnog duga,hvala franji tuđmanu na tisućljetnom snu i švicarskoj državi i svima vama koji ste glsaovanjem doveli na vlast ove koji su nas ukopali –

@milijunasu, tebi stvarno nedostaje češnjaka.A dobar je i protiv uroka.


@milijunasu, tebi stvarno nedostaje češnjaka.A dobar je i protiv uroka.

bar imam mozga za razliku od goveda koja su godinama glasovali za zločinačku organizaciju i doveli se do kopanja po kontejnerima i iz dana u dan ostajali bez posla,stoga možemo zaključiti da u hrvatskoj ima više domaćih životinja koji imaju pravo glasa od nas školovanog hrvatskog puka 😉 neka im je sretan taj njihov tisućljetni san u kojem kopaju po kontejnerima,plaču svaki dan po tv,u kukaju ili kaj već više ne rade,tražili su neka sada gledaju i uživaju,.

put-u-propast

cijena-oprosta-dugova-linicevim-prijateljima

zaduzio-nas-jos-milijardu-eura

http://www.index.hr/vijesti/clanak/put-u-propast-cijena-oprosta-dugova-linicevim-prijateljima-zaduzio-nas-jos-milijardu-eura/726109.aspx

Svi pokazatelji rada ove nesposobne Kukuriku vlade su u padu.

Jedino raste broj nezaposlenih , i danas ih je više od 380.000 (koje priznaju) , i oko 100.000 onih koje su izbacili raznim smicalicama s burze.

Ukupno 480.000 ljudi bez posla !

.

http://www.index.hr/black/clanak/zasto-nema-seksa-u-drzavnim-firmama-bosanski-prosvjednik-ponudio-jednostavan-odgovor/726146.aspx

Vidi,vidi crvene bagre kako hrabro tuku 0.Crveni kmerovi su najveci generali u miru. Imaju se na koga ugledatu svojim redovima. Ima bit da stvarno mrze ove neobrazovane seljacine i rigidne desnicare poput Pere7,dionisa,dust310 i Vortaca.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

stvarno mrze ove neobrazovane seljacine i rigidne desnicare poput Pere7,dionisa,dust310 i Vortaca.

@ Frenkie ,

mene briši !
Niti sam (posve) neobrazovan , niti sam seljačina niti sam rigidni desničar.
Pa ne misliš valjda da sam desničar zato što pišem istinu :

Svi pokazatelji rada ove nesposobne Kukuriku vlade su u padu.

Jedino raste broj nezaposlenih , i danas ih je više od 380.000 (koje priznaju) , i oko 100.000 onih koje su izbacili raznim smicalicama s burze.

Ukupno 480.000 ljudi bez posla !

.

@Pero7
Ne mogu vise editirat post. Sorry. Pa nije lose bit seljacina danas . Evo ja sam neobrazovana,rigidna desnicarska seljacina i skroz se dobro osjecam u toj ulozi.
500 tisuca nezaposlenih,miljon i po penzionera i 500 tisuca u drzavnoj upravi je optimum za Hrvatsku.Ova Vlada radi odlicno da dosegne ove ciljeve predlozene u planu 21.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Ova Vlada radi odlicno…

@ Frenkie ,

naravno da ova Vlada radi odlično.
Toliko nas malo radi a svi žive dobro.
To je i cilj , sa što manje rada osigurati blagostanje.
Da je nekome loše u Lijepoj Našoj sigurno bi se bunio.
A za dignute kredite , koga briga .
Kada krediti dođu na naplatu nas i “naših” političara više neće biti a našoj djeci neka Bog pomogne.

.



@milijunasu, tebi stvarno nedostaje češnjaka.A dobar je i protiv uroka.

bar imam mozga za razliku od goveda koja su godinama glasovali za zločinačku organizaciju i doveli se do kopanja po kontejnerima i iz dana u dan ostajali bez posla,stoga možemo zaključiti da u hrvatskoj ima više domaćih životinja koji imaju pravo glasa od nas školovanog hrvatskog puka 😉 neka im je sretan taj njihov tisućljetni san u kojem kopaju po kontejnerima,plaču svaki dan po tv,u kukaju ili kaj već više ne rade,tražili su neka sada gledaju i uživaju,.
[/quote]
Ovo ću ti reći mamlazu,jednom zavavek, trubilo kmersko: Govedo ti je onaj tko te napravio tako glupog i zadrtog i nezadovoljnog.Idi bre da se lečiš

@milijunas – gadno je kad nekog peru kompleksi! Odi van (na istok) ili potraži stručnu liječničku pomoć. Puno prekodrinskih primitivaca (i fašista) također pati za Srboslavijom i za onim što nije njihovo….

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

@milijunasu, niti si školovan, niti imaš mozga, niti pripadaš hrvatskom puku.Običan si dešperani zgubidan, a morti si i pritajeni zločinac[emo_plazi]

New Report

Close