Maras: Hrvatska izlazi 2014. iz recesije

Naslovnica Forum Komentari članaka Maras: Hrvatska izlazi 2014. iz recesije

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

I onda je svizac zamotao čokoladu…

hi hi hi

Iz recesije u depresiju.

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

i tako već 5 godina
i jednom će pogoditi

Hoće, jednom će pogoditi, ali ne u ovom mandatu, nego u jednom od slijedećih.

U ovoj slučajnoj Vladi kao da se natječu tko će lijepo obučen sa skupom kravatom dati besmisleniju izjavu. Nakon toga se vjerojatno smiju kako glupavi narod sve to puši…

na putu da dodjemo na put ka izlasku iz krize …citat j. kosor 2009 god..[emo_smijeh][emo_smijeh]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

I reče Bog: “Neka bude svjetlost!” I bi svjetlost.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Buhtla je opet konzumiral nekaj…..

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Na komunističkoj proslavi Nove godine (oni ne slave Božić) će pucati od smijeha kako su valjali gluposti a u isto vrijeme su to poslušni mediji prenosili i ljudi gutali.

naime ima jedno dijete u RH, imena Ines.
njeni roditelji su odlučili da je dosta ovog optimizma,
i djetetu koje je tek počelo govorit promijenit budućnost…tamo daleko!!!
djetetov djed je pak optimist i dalje i u neodlazak unuke, i u RH…!!!!

malo previše se prepušta emocijama i jednostavno mu je neprihvatljivo da plan za mlade uspijeva…
nitko nije zabrinut zbog toga u RH osim bake i djeda, a svojoj unicici poručuju da ih

“ne zaboravi”

ostaće ova RH za nečije druge unučice i unuke koji su je zaslužili,
a pisac ovog teksta javno zahvaljuje svim političarima, ministarstvima, agencijama, prvenstveno vladi što su omogućili mladoj obitelji da se odluči na taj drastičan korak, a sve za boljitak svog djeteta i nečije unuke.

odmah da kažem, ovo nema nikakve veze sa strankama bilo koje vrste, ovo ima veze sa ljudima koji su na vlasti, a koji neznaju pomoć svom narodu, a od istog sami traže pomoć….jadno…

za.ebant sam po prirodi i takav ću ostat do kraja života, stoga gospodo ako bude novog rata, požurite s njim, jel ovo šta sam gore napisao…
skratilo mi je život na pola…

da ja budem nekom živi štit…moš si mislit….nikad više…

HVALA

p.s. valjda jedini u rh koji nikad nije bio ni u jednoj stranci i bio zaglupljen ideologijom, jedino pionir i omladinac, dalje fi….

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

samo da ne “izgorimo” kao HOC, gdje će ovaj konobar naći opet ovako mjesto

Imam osjećaj za feeling da je jopac od Grčića na G.O. pa je Buhtla uskočil sa propagandom jer show (šarada) must go on! [emo_smijeh]

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Hrvatska: čMaras odlazi sa funkcije 2014-te.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

@silvestre

Sretno Vam bilo.I maloj Ines također.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close