Emil Tedeschi najveći donator kampanje “protiv”

Naslovnica Forum Komentari članaka Emil Tedeschi najveći donator kampanje “protiv”

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

a tako????
od danas ni ja ni moja obielj više ne kupujemo proizvode Atlantic grupe!!!!

Bude mu se to vratilo sa još tri nule pored 20.000. Svi pljuju po Todoricu ali on je ogroman proizvodjac a Tedeschi proizvodi samo Cedevitu…ostalo je zapljuskivanje Hrvatske robom iz EU,Srbije i Slovenije. Zokijev frend “iz djetinjstva”…moš mislit a Zoki čitav život nije imao frenda dok nije ušao u politiku

Čudi me da Mudrinić nije dao više od njega. [emo_smijeh]

Dao je Mudrinić više..guzice .-) pogledaj tportal kojeg on financira…to je oličenje neobjektivnog novinarstva. To je sve iz straha od Remetinca jer on je kao obična fizička osoba bio ZA ali javno je Protiv


Dao je Mudrinić više..guzice .-) pogledaj tportal kojeg on financira…to je oličenje neobjektivnog novinarstva. To je sve iz straha od Remetinca jer on je kao obična fizička osoba bio ZA ali javno je Protiv

kako nebi bio protiv kada je i sam derpe, evo promjenio je i guzi…a, pakuje se snjim za dojčland

pepe7


Bude mu se to vratilo sa još tri nule pored 20.000. Svi pljuju po Todoricu ali on je ogroman proizvodjac a Tedeschi proizvodi samo Cedevitu…ostalo je zapljuskivanje Hrvatske robom iz EU,Srbije i Slovenije. Zokijev frend "iz djetinjstva"…moš mislit a Zoki čitav život nije imao frenda dok nije ušao u politiku

hm… a ja pomislio da prizvodi i plidentu? A sta ne otvara uskoro tvornicu u novoj gradisci gdje se proizvoditi energetske plocice koje sada proizvodi u njemackoj? A melem? A mozda i nesto od proizvodnje Droge Kolinske bude isto u HR?

Distribucija stranih brendova je u manjini u prihodima atlantica.

Emil Tedeski, sin Svetozara Tedeskija, srbina i aktivnog pomagača UDBE. Prekrasna obitelj koja nama Hrvatima treba govoriti kako trebamo živjeti i kako trebamo misliti.
Taj jugoslovenski nacionalizm je stekao jednu novu dimenziju dolaskom Milovanovića na vlast.

nikad više neću ( a i moja obitelj) piti barcaffe sve u strahu da mi ne ubace štogod da postanem peder a kamoli druge proizvode iz ovog brenda

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

New Report

Close