Milanović: Nadam se da uskoro slični referendumi neće biti mogući

Naslovnica Forum Komentari članaka Milanović: Nadam se da uskoro slični referendumi neće biti mogući

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

On je demokraciju shvatio valjda da o svemu odlučuje politbiro njegove stranke…referendumi su najveći stupanj demokracije,volja naroda bez izbornih inženjeringa,Dhontovih metoda glasova i sličnih izmišljotina…zato ga se političari i boje i to iz obje vodeće stranke..

Referenduma se boje sve političke stranke, a ne samo Hdz i Sdp.

Slijedeći pravi referendum bi trebai biti Referendum o referendumu, i tako poslati poruku svim političarima da im narod ne vjeruhe, da je to grupa Lažova, korumpiranih osoba i Lopuža.

Mislim da nema toga što može zaustaviti referendum o referebdunu.
Inače bi bili diktatorska država.

Dokaz koliko je bahat i neuk….po njemu je jednoumlje i totalitarizam ispravan način vladanja.Referendum je najveće oružje demokracije.

Ja ne znam koliko on živi u realnom svijetu a koliko u svom. Vidi se da se uopće ne kreće medju ljudima. Dodje u Vukovar pa se čudi i pita šta se tamo zbilo,zar je moguće da ima toliko nestalih itd. On je npr odavno trebao smijeniti Jovanovića jer njegova stajališta nisu normalna,ljudi ga otvoreno zovu četnikom..

treba hitno referendum o prijevremenim izborima da se spasimo ove nesposobne vlasti dok nas nije sasvim uništila [emo_vrtimise]

Kad je sve legalno i kada Ustavni sud presudi da je sve savršeno u skladu sa zakonima i da nikakve diskriminacije nema, oni opet idu po svome i manipuliraju ljudima. Najbolje da Milanovića, Jovanovića i ekipu pitamo koja se pitanja smiju postavljati, što se smije govoriti i što misliti. Zapravo, oni to već sve provode, ljude se indoktrinira na sve strane, ali sva sreća pa se velika većina ljudi probudila, a valjda će i ova šačica ljudi koja ih sada podržava shvatiti da radi protiv sebe. Uostalom, kako možeš vjerovati u bilo kakve prosudbe, a pogotovo moralne, ljudi koji u dvije godine iza sebe nemaju baš ništa osim neuspjeha i skandala?!

Nevjerojatno da premijer jedne demokratske drzave izjavi ovako nesto.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

poštovane kolege, čitajući komentare mogu zaključiti samo jedno ;
za polaznike kumrovečke škole ne vrijede ni Ustav, ni Ustavni sud, ni volja građana na referendumu, jer znamo svi da im je duboko u svijest usađeno čiji sud oni samo priznaju i toga se drže kao pijan plota, a za ostale zakone im je drug Tito sam rekao, da se ne moraju držati zakona kao pijan plota, tako da se jasno vidi, da su drugovi kao polaznici bili vrlo uspješni u savladavanju ove dvije osnovne lekcije

“pravo na sreću i odabir…”, pa tko im brani tu njihovu sreću i izbor,nek se opće kako hoće, ali dva luleka ne mogu stvoriti novi život.Zloki očito zna više

Ukidanjem prava na referendum, ukinuli bi pravo na demokraciju.
Ovi zloćudni političari moraju shvatiti da su oni samo naši predstavnici a ne naši učitelji, skrbnici itd.


Ukidanjem prava na referendum, ukinuli bi pravo na demokraciju.
Ovi zloćudni političari moraju shvatiti da su oni samo naši predstavnici a ne naši učitelji, skrbnici itd.

***pa nije opće bit u nekakvim pravima bilokoje manjine, bit je u ukidanju demokracije… žele suspendirati volju većine, a volja većine je temelj demokracije… fučka se njima za prava istospolnih zajednica koje ionako mogu urediti zakonom, ali to ne žele… njima lgbt pripadnici služe samo kao oružje protiv demokracije, koliko sve ovo traje mogli su im usvojiti zakon o istospolnoj zajednici i riješiti im taj najveći problem oko naslijeđivanja nakon smrti jednog partnera i druge manje probleme, to im nitko od većine nebi branio…no na ovaj način gdje manipuliraju minornom manjinom da bi vrijeđali(pogledajte samo njihove proglase, pa oni se natječu kako što više vrijeđat sve hetero) ogromnu većinu mislim da će rezultat referenduma oboriti rekord prvih demokratskih izbora prije 22 godine… i to će lgbt zajednica moći zahvaliti samo kukurikavcima i sebi jer su naivno igrali kako su ovi svirali zaboravljajući da su u Jugi njihovi očevi homoseksualce trpali u zatvor i bez suđenja

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

Demižon

Mislim da nisi u praavu kad pišeš da se njima fućka za homoseksualce. NJima je homoseksualnost itekako bitna jer ju žele plasirati u glave Hrvata kroz zdravstveni odgoj i kroz ozakonjivanje te prikazivanjem te opake nastranosti kao nešto normalno. Ovi jugo-komunisti žele upropastiti hrvatski narod na svaki način a ovdje vide dva načina: uništavanje hrvatsko katoličkog identiteta a drugi je: Hrvati, postanite homoseksualci pa vas uskoro neće biti!
Tu treba paziti da se ne počne razmišljati na banalni način jer ova opaka vlast želi upropastiti Hrvate na svaki mogući način.

Nemojte dozvolit da ovaj referendum prodje na nacin da ovo ne udje u Ustav i nemojte dopustiti da vas prevare jer prevara se sastoji u tome da se pod krinkom ljudskih prava nastranost pretvori u normu. Pazite, ne u normalu, nego u normu, a norma znaci zakon!

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

***Bulja123, sve si ok napisal osim prve rečenice jer njima se fakat FUĆKA za homoseksulace, da nije tako već bi ozakonili istospolne zajednice i riješili masu njihovih problema… oni njima služe za borbu protiv katolika i Hrvata, a ako baš budu morali, ali ono ako baš budu fakat morali onda im budu izglasali zakon

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

New Report

Close