Kazna za probijanje rokova plaćanja uskoro 2 milijuna kuna?

Naslovnica Forum Komentari članaka Kazna za probijanje rokova plaćanja uskoro 2 milijuna kuna?

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

zašto dići kaznu na “samo” 2 milijuna kuna? dignite odmah na 2 milijarde pa kad izreknete 50 takvih kazni evo novih virtualnih 100 milijardi kuna u proračunu [emo_smijeh]

kada će Vlada početi plaćati kazne za svoje neznanje ?

ma bravo gurni ih u grob žive

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Bilo bi lijepo kad bi država plaćala u tom roku. A i Agrokor.

To će vrijediti od nekog skorašnjeg dana, i opet samo za odabrane? Imaju toliko materijala za zatvorske ćelije koje su jedini lijek za neke dužnike što bi rezultiralo promptnim podmirenjima brojnih obveza, a oni uvijek izmišljaju nešto za ubuduće i to za “najmanje problematične”, da skrenu pozornost. Dok ne plate veliki koji su izvukli lovu i šeću okolo unatoč stotinama milijuna duga, što očekuju od ostalih koji su njihove “žrtve”? Smiješne su te fiktivne kazne, novca nema i neće se stvoriti zbog nekih izmišljenih kaznenih cifri, ne znam što očekuju…

"Vuk dlaku mijenja, ali ćud ne."

“Kaznu bi trebalo staviti 200 milijardi kuna. I naplatiti. Time bi vratili sve dugove.” Kada će se Pametni toga sjetiti?

Pad industrijske proizvodnje 4% u dosnosu na rujan 2012, jos jedan uspjeh ove politike.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

@Twixer
Ja mirno spavam radi toga pada od 4% jer 4% od nista je nista. Mi industriju nemamo.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close