‘Zagreb je leglo pogodovanja, kumstava i svega što ne valja’

Naslovnica Forum Komentari članaka ‘Zagreb je leglo pogodovanja, kumstava i svega što ne valja’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

A tko je to pogodovanje podržao prije 4 godine kad je Milanović stao iza Bandića?


A tko je to pogodovanje podržao prije 4 godine kad je Milanović stao iza Bandića?

http://www.24sata.hr/politika/zagreb-je-postao-rupa-koju-su-bandic-i-sdp-zajedno-iskopali-310992

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Isto kako su nekad sve pod kontrolom držali i imali sve povlastice srbi u bivšoj jugi danas to imaju hercegovci.

O čemu manijak to priča? Pa komunjare su na vasti u Zagrebu već 100 godina! Pa on sam sebe proziva! Opet je uzeo jaču dozu droge pa ne može razmišljati.

‘Zagreb je leglo pogodovanja, kumstava i svega što ne valja’
„Ako građani žele moderni europski grad onda moraju promijeniti vlast“, poručio je predsjednik SDP-a, pozvavši građane da iziđu na izbore i spriječe da, kako je rekao, interesna poslovna klika mrcvari Hrvatsku i izvlači novac iz Zagreba.

Meni se čini da ovaj lik tuče bunike. U Zagrebu je već skoro 20 godina na vlasti SDP a on poziva da se vlast promijeni. Prvi put da se s njim mogu složiti. Iz Holdinga koji je isključivo SDP-ov izvlače milijarde kuna što FI svake godine potvrđuje. Nevjerojatno. Nevjerojatno. Ja sam mislio da od HDZ-ove vlasti ne može biti gore ali ovi su dokazali da je naša mala i lijepa zemlja dramatičan primjer potvrde Murphieva zakona


'Zagreb je leglo pogodovanja, kumstava i svega što ne valja'
„Ako građani žele moderni europski grad onda moraju promijeniti vlast“, poručio je predsjednik SDP-a, pozvavši građane da iziđu na izbore i spriječe da, kako je rekao, interesna poslovna klika mrcvari Hrvatsku i izvlači novac iz Zagreba.

Meni se čini da ovaj lik tuče bunike. U Zagrebu je već skoro 20 godina na vlasti SDP a on poziva da se vlast promijeni. Prvi put da se s njim mogu složiti. Iz Holdinga koji je isključivo SDP-ov izvlače milijarde kuna što FI svake godine potvrđuje. Nevjerojatno. Nevjerojatno. Ja sam mislio da od HDZ-ove vlasti ne može biti gore ali ovi su dokazali da je naša mala i lijepa zemlja dramatičan primjer potvrde Murphieva zakona

U pravu si, lol 🙂 Zagreb je leglo svega sto ne valja… ali takva je bome i cijela ova vlast. Kumstva, lopovluk, 100 kredita, neplacanje radnika, izvlacenje love… ovdje bas kad mislis da ne moze gore, upravo dodje jos gore.

Ova zemlja je unistena, potpuno. Mladima ostaju otpatci a lopovcine su stekle milijarde.

Leglo korupcije.
Pa nije li na HTV-u kadrovirano po prijateljskoj/kumskoj vezi, u Janafu, HC-u, HAC-u itd.

Nije li Čačić sam rekao da vlada mora u sve tvrtke instalirati ljude od povjerenja?

A izjava da Zagreb nikad nije imao boljeg kandidata za gradonačelnika Zagreba ravna je njegovoj izjavi da je njegova vlada vjerojatno najkompetentnija vlada koju je Hrvatska ikad imala.

“Ulazimo u EU, a, kako se kaže – u novi razred s novim knjigama“, poručio je Mesić.!
A u kojim je to knjigama on našao MILIONE?
Bandić to isto nije jer možda nije dovoljno pimen pa se zato i ne poziva na knjige? Ali onaj koji se na njih poziva bi to morao znati,naravno ako jih je pročitao?!
Ili je i njemu isto HLEB I KRUH , MILION I MILIJUN?!

“Predsjednica HNS-a Vesna Pusić naglasila je kako dolazi novo vrijeme, a Zagrebu treba gradonačelnik koji razumije u što ulazimo.”
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Onda je najbolje da izaberete ginekologa kad znate ušto ulazite,zar ne Vesna?

Milanovic bi trebao izaci pred gradjane Zagreba i ispricati se.

Reci im: Mi smo stvorili najsocijalnijeg gradonacelnika i politika SDP-a snosi veliki dio odgovornosti sto ste vi i vasa djeca danas nezaposleni ili potplaceni.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

prije nego je kokošarska koalicija na bazi 600tinjak tisuća glasova zauzela državne pozicije i isporućila nas u Eeroslaviju prevarom kako neće biti za penzije i to opet na bazi oko 600k glasova, ja osobmo sam na ovome forumu napisao da će od države napraviti isto njesra i pederluk kao što su napravili od Zagreba…sve poskupiti, sve naplatiti i još zadužiti a građanska prava marginalizirati što se eto i dogodilo

možete svi skupa prditi da je Mile svakakav i nikakav ali iza njega se bar nešto vidi a gdje partija prođe ostaje samo pustoš i jad pod prijetnjom ovrhe[emo_mrgud]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

New Report

Close