EK snizila prognoze za hrvatsko gospodarstvo, evo što trebate znati

Naslovnica Forum Komentari članaka EK snizila prognoze za hrvatsko gospodarstvo, evo što trebate znati

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Nemoguće. Veliki ekonomski mag Branko Grčić koji je predvidio rast i za 2011. i 2012. g predviđa ga i u ovoj godini. No sve da je ovo i točno, premijer slučajne države će nas utješiti, reći da zna da je teško i da se moramo strpiti, jer da su ovi prije njega sve uništili. Dakle, sve da je ovo i točno mi nemamo nikakva razloga za brigu. Sa ovom dvojicom nabrojanih a tu su i Maras, Linić, Jakovina, Vrdoljak da ne nabrajam dalje moralnu i intelektualnu elitu koju je iznjedrila naša mala i lijepa država…

Čini se da Grčiću nitko nije javio na vrijeme?!

Hrvatski ekonomski preporod - reforma.forumhr.com, xreforma.wordpress.com

Ja imam iste ekonomske škole kao Milanović, pa ću vam pojasniti: ako rast ne dođe ni sljedeće godine, možda dođe 2015.


Ja imam iste ekonomske škole kao Milanović, pa ću vam pojasniti: ako rast ne dođe ni sljedeće godine, možda dođe 2015.

Vortac, pogledaj sto sam ja jos davno govorio… recesija je i slij godine, oko 2015 s puno srece smo na nuli, a onda rast oko 1%. Tako da nezap mozda bude rasla do svemira.

Neka mi netko objasni otkuda ce doci taj tzv oporavak? Od gradnji elektrana? lol. Pa sva ind je propala-sve propada, nitko nema posao-trositi nemoze. Sve se bojim da je default sve vise pitanje trena.

New Report

Close