Novi verbalni obračun hrvatskog premijera

Naslovnica Forum Komentari članaka Novi verbalni obračun hrvatskog premijera

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

ajme[emo_zacudjen]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je podložan raspravi

…ča bi rekli Dalmatinci…čovik je prolupa…[emo_smijesak][emo_namigusa]

Nemojte tako, nit njemu nije lako [emo_smijeh]

Što to čovjek nije dobro rekao?
Tko se to bori za viši standard Hrvatskih građana?
Možda dokazani lopovi i licemjeri?
Treba li možda svima podilaziti i kontrolirati medije kao veliki komunikator i bivši predsjednik HDZ-a?
Napokon netko govori istinu koja boli mnoge uši.
Svaka mu čast i želim mu puno snage u ovoj borbi.
Nadam se da će mu još netko od ministara i partnera pomoći u toj borbi, jer bi sam mogao izgoriti.

Odobrite zahtjev za prijateljstvom, da Vas možemo čitati prije odobrenja administratora! Hvala!

Jandrokovic je upravo pomeo “patos” sa slucajnim premijerom.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Može li se njemu više itko obratiti bez da se posvađa s njime i počne pričati o stvarima za koje samo on zna kakve veze imaju s bilo čime? Ne volim laburiste, ali zar se čovjek ne može niti kandidirati za EP bez da ga ovaj proglasi licemjerom?! Vjerojatno je najbolje pustiti samo SDP-ovce u EP (kada već tako dobro vode državu, sigurno bi još bolji bili kada bi nam pomagali u Bruxellesu), to sigurno ne bi bilo licemjerno, jel?

Zoki je puko k’o kokica! Stvarno zna što su prioriteti i što bi trebao biti njegov posao! A država cvate sama od sebe…. Sačuvaj nas Bože od političkog šljama svih boja!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Ovakvo ponašanje je grozno. Grozno. A mi se smijemo Bjelorusiji????

obračun kod zOKi CROala nastavlja se nesmanjenom žestinom, jer premijer ne može prihvatiti da je njemu tako sposobnom, pametnom i nepogrešivom, “dodijeljen” ovaj nesposobni, zatucani narod, koji je samo igrom “slučaja” izabrao njega i njegove da vode ovu državu časno i pametno bez da ikoga u njoj vrijeđaju i ponižavaju, te smo po njegovom mišljenju, valjda svi jedna velika šPIČKOVINA i VUKO….NA,

i pokojni premijer Račan vodio je koaliciju šest stranaka u vrlo osjetljivim trenucima za Hrvatsku, ali mu nikada nije palo na pamet, da isti taj narod koji mu je omogućio večinu u Saboru, svakodnevno pokušava prikazati nasposobnim, nepodobnim i zatucanim, jer taj isti narod,kakav takav ipak uspije nekako natuckati tih 20.000,00 kn njegove plaće i puno više za sve ostale, koji po svim dosadašnjim pokazateljima nisu dali rezultate,

svakodnevno vraćanje na krivce prethodnike, ispod svakoga je nivoa ozbiljnog političara, jer biračko tijelo je sve te elemente već uračunalo u cijenu i vrijednost određene stranke, niti u jednoj zemlji se ne preuzima vlast ako je sve savršeno i svakodnevni povratak u “povijest” nije potreban nikome, jer narod zanima budućnost, u koju se svi političari toliko zaklinju, ali uvijek kada su nemoćni riješiti nagomilane probleme pribjegavaju u prošlost, misleći da tako mogu opravdati svoju nemoćnost i nesposobnost,

bojim se, ukoliko se ovakvi obračuni uskoro ne zaustave, da će Sabor morati uvrstiti u saborsku proceduru po hitnom postupku # Zakon o zaštiti hrvatskih građana od premijera # ,
jer niti jedna dosadašnja Vlada RH, nije toliko PROVOCIRALA svoj narod kao sadašnja na čelu sa premijerom
ponekad mi se čini da premijer namjerno dolijeva ulje na vatru, ali ne želim to vjerovati, te ipak mislim da sve proizlazi iz njegove bahatosti, koju je moguće poprimio od bivšeg PP VRH ili je rođen s tim,

normalan premijer i član Vlade, oko kojih je sve započelo trebali bi imati toliko znanja,mudrosti i snage, da smire ovu situaciju u interesu svojih građana ili ipak očekuju da to učini Mamić

malo pomalo i dostići će mamića u ispadima

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Milanovića očigledno peče što će europarlamentarci imati veću plaću od njega pa po svemu sudeći već planira nove uravnilovke s kojima će to već nekako prisilno oduzeti i popeglati. Međutim, ja ne bi imao ništa protiv da premijer ima i plaću od 100 tisuća eura ako je stručan i sposoban, a s druge strane sve uravnilovke su se kroz povijest pokazale kao promašaji i fiks-ideje.

GDJE je kraj ovoj bahatosti i napuhanosti ove vlasti? Vide li oni uopce oko sebe?
Mislim da ne…

Ljudi, jel mi mozemo traziti referendum za raspisivanje izbora ili nesto? Ova kasta sama sebe nece izglasati dole, to je sigurno. Ovo je postao freakshow sa skandalima, novim ministrima, aferama…

Molim vas, dajte ostavku sami. Ne zelimo nerede u ovoj zemlji, ali gladan narod sve manje ima za izgubiti.

New Report

Close