Plaća 177.224 kn, još 12.000 kn za odvojeni život i 20.000 za povećane troškove

Naslovnica Forum Komentari članaka Plaća 177.224 kn, još 12.000 kn za odvojeni život i 20.000 za povećane troškove

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

A ocito bezveznjak nema pametnija posla nego se bavit pizdarijama.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Posao iz snova, ne radiš ništa, nisi odgovoran za ništa, nitko te ništa ni ne pita…….

Još jedan dokaz koliko su političari izolirani mentalno, emocionalno i fizički od realnog života.

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

Ako je imao bolju plaću u prijašnjoj firmi neka se tamo i vrati jer za istoga sam tek iz ovoga teksta saznao da je saborski zastupnik i to SDP-a. pa mu je ovo malo (300.000,00-tinjak) tisuća kuna-što je 10 godišnja plaća običnog radnika) i još bi bio i gradonačelnik. SKROMASN NEKI TIPUS.

njemu je 2 kune po kilometru, a ostalima državnim službenicima je 0,60 kuna po km….cccccc…njegov automobil je nešto specijalno….

Bolje da počnu skrivati primanja i naknade. Raja još stišće pojaseve, samo koliko dugo će to ići ?

zeludac mi se okrenuo citajuci. m…. im njihovu foteljasku, ljudi kopaju po smecu, a oni se valjaju u novcima. fuj. i on ce nekoga predstavljati – koga. tko u vinkovcima, slavoniji, hrvatskoj bere 300 000 kn godisnje, i on ce zastupati interese radnika, umirovljenika, nezaposlenih, on koji vjerovatno ima placenog lakeja da mu iznosi smece da ne bi slucajno ne daj boze sreo kojeg svog biraca s glavom u kontejner pa jos i da mpoprica s njim i ruku mu stisne. fuj,

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


zeludac mi se okrenuo citajuci. m…. im njihovu foteljasku, ljudi kopaju po smecu, a oni se valjaju u novcima. fuj. i on ce nekoga predstavljati – koga. tko u vinkovcima, slavoniji, hrvatskoj bere 300 000 kn godisnje, i on ce zastupati interese radnika, umirovljenika, nezaposlenih, on koji vjerovatno ima placenog lakeja da mu iznosi smece da ne bi slucajno ne daj boze sreo kojeg svog biraca s glavom u kontejner pa jos i da mpoprica s njim i ruku mu stisne. fuj,

Istina, tako je… ova politicka elita nam se smije, dok su nama glave sve blize koesvima, a neki kosevi su prazni… ovo je stvarno zalosno.

Oni su tu samo radi sebe, i da se brzo obogate. Svoje eksperimente provode iz ugodne fotelje s 20 000kn place.

Prijeti nam potpuni kolaps, ali oni nisu zabrinuti. Sad treba izabrati tko ce u Bruxelles za 15 000eur… ah.

Gospoda ja sebe zbrinula, a meni i drugim mladim kolegama ostaje kos, “volontiranje” za 1600kn,besplatni rad ili-trajna emigracija. Kako ce ova zemlja izgledati za 10ak godina ako se ovo nastavi?

Pouka je da smo potpuno ostavljeni na cjedilu, i tko moze neka napusti brod koji tone.


…. i tko moze neka napusti brod koji tone.

Davno ostvareno samo sam jos u dilemi da li u potpunosti prekinuti sve veze sa ovim metastaziranim tkivom.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

New Report

Close