‘Agrokor zapošljava 40.000 ljudi, noćima ne spavam i razmišljam kako ću isplatiti plaće’

Naslovnica Forum Komentari članaka ‘Agrokor zapošljava 40.000 ljudi, noćima ne spavam i razmišljam kako ću isplatiti plaće’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Lažeš smrade

Cookie Monster

Eto sad ste saznali koliko vrijedi Belje? 0 kuna.
Toliko će dioničari dobiti ako ga tuže. A na burzi ipak mogu dobiti 77 kuna.
Očigledno ovi koji kupuju dionice Belja ne čitaju bilancu nego kupuju napamet, hehe[emo_smijeh]

hahahaha vic dana

Čovjek upuco milijarde u firmu koja vrijedi nula kuna i opet investira miljarde. Pa odakle, magija..,

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Tip je duša od čoveka :). Trebao je pozvati male dioničare da mu poklone dionice obzirom da vrijede 0.00 🙂 🙂 :).
Jedino je onda malo zahebao svoje radnike kojima je prodavao radničke pakete po 30 kn…………………….

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

Vledar RH!

Zbilja tuzno.

Kako mozemo pomoci Todi.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Znači da i njemu ne “cveta cveće u preduzeće”. Vratio bi se on u svoju cvjećaru da ga se sad pita. A što će tek biti kad dođu pravi igrači nakon ulaska u EU….
Eto ova godina će biti sve samo ne dosadna.[emo_ooooo]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

Ako moraš razmišljati kako da platiš radnike nakon što dobio sve po kunu, onda si nesposobniji nego što sam mislio.

Da, morati ćeš isplatiti male dioničare jer tako kaže zakon.

Savjet. kak ti banke novce ne buju štele dati, najbolje da posudiš novac od Crkve.

Morti opet za nekog pperu lovu.

lp

[emo_ljut][emo_ljut][emo_ljut][emo_ljut] [b]MRAČNIJI NEGO ŠTO MOŽETE SANJATI[/b] [b]Nema više svjetla, u srcu je ostala samo tama[/b] [emo_bijesan][emo_bijesan][emo_bijesan]

@ mozemo mu pomoći da ga predložilo za nobelovu nagradu za glumu. Lp

I mi ne spavamo po noći. Stručnjaci vele. da to dolazi s godinama ….
Ipak, i mene muči kako isplatiti plaće, naime, država se više ne može zaduživati
za zdravstvo- krediti su razgrabljeni…a , Vi ste ih pokupili najviše u ovoj državi- na svim mogućim područjima , gdje god ste mogli…
Sad preuzmite odgovornost za njihovo vraćanje…..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

NOĆIMA NE SPAVA??? ZAŠTO???
OD SILNE SPOSOBNOSTI ili će mu netko noću – pred jutro ( 4-5 sati ) pokucati na vrata!!!![emo_smijeh]

Vjerojatnije je da će se u nezdravom tijelu, nezdravom načinu života razviti tumor.

E pa TumoR zvan Todorić je posljedica polito-ekonomskog života Hrvatske.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Pas laje zbog sebe, bit će optužnica u Srbiji pravi razlog !

New Report

Close