Slovenac u S&P-u: Srušen vam je rejting jer niste učinili ono što ste obećali

Naslovnica Forum Komentari članaka Slovenac u S&P-u: Srušen vam je rejting jer niste učinili ono što ste obećali

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Sad je sve jasno . E , moj susjed .

predlazem da uz slovensku granicu naselimo kosovare i turke i rome

Najbolje da uz SLO granicu postavimo nova odlagališta smeća[emo_ljut][emo_ljut]

Glavno da smo mi prema njima kao prema bebama. Pitam se samo kad će na Krčkom mostu svanuti natpisi ” Tudi tukaj je slovenija”. Pa čovjeku se život zgadi kad vidi da ih je na tisuće i tisuće pokupovalo apartmane i kuće. Ne šljive živu silu. Za vikend više ne idu u planine nego na Krk. Neznaš koji je auto bolji i koji im je đip veći. Ni vodu našu ne kupuju jer sve voze iz slovenije. Pa kome trebaju takvi turisti pitam se ja. Ma oderi brate to s porezom pa da vidimo hoće
li i dalje kupovat. Ove dane kupili još četri apartmana a cjene samo divljaju.
Boduli im ližu guzicu i dali bi im i ženu svoju. Kad naš Purger želi kupit apartman onda je to neka “druga priča”, ma mrze ga što je tu uopće i došao sa svojom djecom. Ma kakvi smo to mi ljudi. Cjene nekretnina lete u nebo a Slovenci samo kupuju. Nije to dobro. Treba njima pokazat tko je gazda u svom dvorištu. Oni su svi u cjelosti više nego bezobrazni prema nama i dok god se mi tako ne postavimo prema njima, nema tu sreće. Klin se klinom izbija. Isto kao i sa srbima. Vrijeme pokazuje da smo trebali bit daleko grublji. Pitam se samo kad ćemo nešto naučit. Možda kad nas i bosanci preveslaju žedne preko vode.

Slavko i Mirkoo su u siječnju obečali puno toga a nisu ništa od obečanog izvršili
nećemo ih valjda trpiti ko i hdz-ovce osam godina,za to vrijeme ne daćemo biti smeće(ne mi građani nego političari, i vrli bankarski stručnjaci)nego će se pretvoriti u šljam

U prethodnom postu sam napisao da se ovim nece nista promjeniti u hrvatskoj politici. Suicidalna politika se nastavlja. Samo mi nije bilo jasno koga ce ovaj put optuziti za neuspjeh. Evo dobio sam odgovor. Za pad kreditnog ratinga krivi su Slovenci.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Yupi , Kukuriku nas vodi u Europu !

http://webcafe.net.hr/forwarduse/komnetar/inner.html?select=201212150094503

.

Nekom je u interesu da budemo junk na svjetskoj karti investicija. Pomalo, nek se srozaju i ovako jadne place na nekih 100tinjak eura pa ces vidit stranih hotela po otocima i obali, resorta i sto ti ja znam.. Na hrvatskom jeziku ces moci pricati jedino sa sobaricom, cistacicom, vrtlarom i tako tom ekipom koja skupa ima placu zarade jednog apartmana u tjedan dana.

pa tako recite, zlovenac je u S&P i srušio nam je rejting, a to naravno nema nikakve veze sa deviznom štednjom koju nam zlovenija ne želi isplatiti, to su sve samo slučajnosti

New Report

Close