Standard & Poor’s proglasio kreditni rejting Hrvatske ‘smećem’

Naslovnica Forum Komentari članaka Standard & Poor’s proglasio kreditni rejting Hrvatske ‘smećem’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Hahaha prepoznali su nas

sramota, sramota, sramota sto je najgore osobno me sram gdje zivim

danas i smeće vrijedi, ovisno što radiš s njime, ako ga samo bacaš onda ne vrijedi ništa, ako nešto recikliraš, nešto koristiš za kompost, a nešto spališ, može dati veliku vrijendost

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Kod svih gdje se to dogodilo su porasle dionice pa se nadam da će konačno i kod nas. Ovo je jako dobra vijest za burzu.

Trenutno kreditni rejting nije bitan, domaće banke imaju keša na pretak, i ako ih Linić stisne za *uda, bit će love i jeftinije nego vani . Građani i tako više nemaju interesa uzimati nove kredite, a poslovnjaci jedva da ih vraćaju .

Dakle, lova treba samo državi, a banke su nahebale.

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

ma sramota za našu državu ,
a naša vlada neka se i dalje bahati i vozi u istom smjeru

[color=blue][emo_cool] [b]PRAVI DUDEK IMA REGICU , DIONICE BELJE , I OVU DIVNU VLADU[] [emo_palacg][/b] [/color]


Kod svih gdje se to dogodilo su porasle dionice pa se nadam da će konačno i kod nas. Ovo je jako dobra vijest za burzu.

Moje je mišljenje da je ovo vijest odlična za izbijanje dionica plašljivim iz ruku, zato pametno u ovakvim situacijima jedan stariji investitor je davno napisao
otprilike kada je situacija tmurna i depresivna onda treba biti maksimalno pohlepan i kupovati.Zato moj je svajet pametno ne dopustite da vam dionice izbiju iz ruku, pa će vam ih za par mjeseci uvaliti kada budu purani letjeli.
P.S.
Nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.Pozdrav.

Tko je bio pametan davno se riješio dionica,
tj nije ni ulazio u njih.
A ovi što misle da je ovo dobra vijest za Hrvatsku
trebali bi se upitati za svoje zdravlje.

many

Nemoj se uzrujavati nije još kraj svijeta.Pozdrav.

Prelažem natječaj za bolji termin od “smeće” . Recimo smanjena perspektivnost .

Lako za dionice što je sa našom štednjom i
hrvatskim obveznicama u našim mirovinskim fonmdovima?

@cxy2012
Kolega, svaka Vam je na mjestu. Samo stvar je u tome što baš u takvim trenucima ne prodaju samo drhtavci već se radi o daleko goroj stvari. Cijeli Crobex je na dugme i ide već dugo vremena u katastrofu s nesrazmjernim posljedicama. Svi mi dobro pratimo stanje na burzi. Svaki dan sam na tržištu i nema dana da ne trgujem sa pristojnom svotom gledajući na to da sam običan mali dioničar. Zaista se ne veselim padu (osim pojedinih dionica kao što su Ingra i Todorić tj. lopovi nad lopovima) a kamoli uprosječivanju u minus. Zato sam jako neugodno iznenađen kad se mnogi na ovom forumu vesele padu. Upravo i ovo stanje na burzi već dugo vremena daje sliku o našoj zemlji. Sve je nariktano i mora se apsolutno sve obezvrijediti kako bi za kunu razgrabili strani grabežljivci uz pomoć domaćih izdajnika, poslušnika. Puno sam putovao po svijetu i neću nikad reći da se sramim što sam Hrvat ali sam jako tužan kad čujem ovakvu ocjenu S&P-a i što uz najveća davanja kao mali obični građanin ne mogu pridonjeti spasu ove naše predivne zemlje.


Moje je mišljenje da je ovo vijest odlična za izbijanje dionica plašljivim iz ruku, zato pametno u ovakvim situacijima jedan stariji investitor je davno napisao
otprilike kada je situacija tmurna i depresivna onda treba biti maksimalno pohlepan i kupovati.Zato moj je svajet pametno ne dopustite da vam dionice izbiju iz ruku, pa će vam ih za par mjeseci uvaliti kada budu purani letjeli.
P.S.
Nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.Pozdrav.

I meni se cini upravo tako. Sve mi mirise na pocetak drugog kvartala prepun prilika za ulazak.

Mislim da ovo nece imati utjecaja na politiku hrvatske vlade. Samo je pitanje koga ce sve okriviti za pad ratinga.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

New Report

Close