Hanfa “spasila” Agrokoru 800 milijuna kuna

Naslovnica Forum Komentari članaka Hanfa “spasila” Agrokoru 800 milijuna kuna

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

To i onako nije odluka Hanfe nego Linica.

Kako mi je drago sto sam ovu bagru davno preduhitrio i Rvackoj i Rvatinama ovisim manje nego kalifornijska glista.Da nisam to bi sada morao ucinit. Ovo toplo preporucam i svima onima koji su unatoc svemu do sada gajili makar tracak nade da ce ovo jednog dana ipak biti zemlja svih njenih gradjana. Ovo je zemlja gdje onaj tko je jaci(ima love) taj tlaci. Povucite paralelu sa svim ovim prometnim nesrecama sa smrtnim posljedicama pa ce vam sve biti jasno.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Naravno frankie, u USA nema uopce velikih riba, zive samo altruisti. Nitko po New Yorku ne kopa po containerima a Kentucky je najsocijalnija zemlja na svijetu.
Blago tebi! Sto se Agrokora tice, zasto bi on placao vecu cijenu dionica nego sto je trzisna? Dali bi ti to napravio?


Naravno frankie, u USA nema uopce velikih riba, zive samo altruisti. Nitko po New Yorku ne kopa po containerima a Kentucky je najsocijalnija zemlja na svijetu.
Blago tebi! Sto se Agrokora tice, zasto bi on placao vecu cijenu dionica nego sto je trzisna? Dali bi ti to napravio?

Pričaš gluposti. Kao da kažeš: zašto da platim kaznu što sam prešao preko crvenog ako nema mrtvih i sl. Samo što je ovo sa Todorićem puno gore.

Ne mogu a da ne prokomentiram, “No, budući da je u studenome 2007. stupio na snagu novi zakon o preuzimanju dioničkih društava, za Agrokor i HFP nije mogla nastati obveza preuzimanja”.

“Naime, Agrokor je 12. rujna 2007. povećao temeljni kapital Belja za 2,7 milijuna dionicanakon što je prije toga proveo preuzimanje.”

Nije mi jasno, zar ne ide studeni poslije rujna?!


Ne mogu a da ne prokomentiram, "No, budući da je u studenome 2007. stupio na snagu novi zakon o preuzimanju dioničkih društava, za Agrokor i HFP nije mogla nastati obveza preuzimanja".

"Naime, Agrokor je 12. rujna 2007. povećao temeljni kapital Belja za 2,7 milijuna dionicanakon što je prije toga proveo preuzimanje."

Nije mi jasno, zar ne ide studeni poslije rujna?!

ma uopće je suvišmo komentirati neobrazovanost novinara koji ne znaju napisati više od senzacionalističkg naslova…sramota za Poslovni.hr koji se prestavlja kao vodeći poslovni portal

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Prije ili kasnije će Todorić i sav njegov klan završit u zatvoru. Šteta je samo što je mrcina stara pa će najveći dio kazne godinama snosit djeca i ostali.
Pravda je spora ali dostižna.


Prije ili kasnije će Todorić i sav njegov klan završit u zatvoru. Šteta je samo što je mrcina stara pa će najveći dio kazne godinama snosit djeca i ostali.
Pravda je spora ali dostižna.
evo todorićevu inačicu u srbiji zatvorilo.
čak i oni imaju onu stvar.

@ZNAČI AGROKOR JE JAČI I OD HANFE?! ŽIVILA REPUBLIKA HRVATSKA.


Naravno frankie, u USA nema uopce velikih riba, zive samo altruisti. Nitko po New Yorku ne kopa po containerima a Kentucky je najsocijalnija zemlja na svijetu.
Blago tebi! Sto se Agrokora tice, zasto bi on placao vecu cijenu dionica nego sto je trzisna? Dali bi ti to napravio?

Ma ne naravno ovo je za tebe nadnaravno jer ti osnove dionicarstva nisu jasne. I mozes se nasladjivat koliko god zelis ovakvim raspletom,ali ja sa svojih kvarat milje zelenih godisnje(ovo ti je za blago meni) propast necu taman da HANFA,Vlada,Linic,AUDIO proglase sutra smak svijeta. Uhvati se zajedno sa njima za svog malog mekanog i slavi jer to ti je otprilike jedinih 5 minuta slave u tvom bijednom zivotu ako ga uopce imas.Ali sutra kad dobijes po tamburi od tih istih institucija “pravne” drzave nemoj doc plakat i cvilit jer milosti nema kako za druge tako ni za tebe. Jasno da ja od ovoga ne odustajem. Bilo je i puno gorih stvari u mom zivotu i tezih situacija,ali sam eto prezivioJedino netko sa plitkom psihom moze popit pricu da je dodatnih 2,7 miljona dionica na 5 miljona 3,92%.To je neka apstraktna matematika.No nije bitno.U svakom porazu ja sam video deo slobode. I kad je gotovo. Za mene, znaj, tek je pocelo. Za sada Hanfa vodi 2:0,ali samo iz razloga sto ovdje za sada igranje rukom nije penal kao ni u slucaju Sanader,a vidi danas. A nije nesto puno vremena proslo.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

ovo je jedan od najočitijih primjera poklanjanja državne imovine u ruke todorića u isto vrijeme dok se građane maltretira porezima i planira se uvesti porez na nekretnine
ovo je apsolutno jednako onome kada je sanader za ” pišljivih 10 miliona eura ” poklonio upravljačka prava ine mađarima
samo ovoga outa nema HDZ, ovo su oni ” pošteni milanče i linić ” napravili
ovo je udar na državu i rastakanje republike hrvatske kakvoga gledamo u poslijednjih 10 godina
ova sadašnjqa ” vlast ” bila bi najsretnija da ovu ” nezaposlenu stoku sitnog zuba ” iseli u Kanadu, čak to javno i podtržava, a ostali koji ostanme postati će robovi stranaca i nekolicine ” poduzetnika” koji nisu svojim radom zaradili i stelkli imovinu

Status Quo: Roll Over Lay Down


ovo je jedan od najočitijih primjera poklanjanja državne imovine u ruke todorića u isto vrijeme dok se građane maltretira porezima i planira se uvesti porez na nekretnine
ovo je apsolutno jednako onome kada je sanader za " pišljivih 10 miliona eura " poklonio upravljačka prava ine mađarima
samo ovoga outa nema HDZ, ovo su oni " pošteni milanče i linić " napravili
ovo je udar na državu i rastakanje republike hrvatske kakvoga gledamo u poslijednjih 10 godina
ova sadašnjqa " vlast " bila bi najsretnija da ovu " nezaposlenu stoku sitnog zuba " iseli u Kanadu, čak to javno i podtržava, a ostali koji ostanme postati će robovi stranaca i nekolicine " poduzetnika" koji nisu svojim radom zaradili i stelkli imovinu

renči i što bi ti sada napravila?
kada su svi redom novinari, hanfa, političari, suci, sindikalisti, svečenici u službi krupnog kapitala..nema moralnosti i zakon vrijedi samo za male ljude.
gaze nas po cestama i ne odgovaraju za to, uzimaju nam radna mjesta ni za to ne odgovaraju, poklanjaju državu a prodaju nam priče da prodaju firme, klošari postali ugledni građani da ne kažem investitori, bake šalju u zatvor zbog duga od parsto kuna a oni što duguju milione su strateški partneri..al opet nije sve tako sivo..za pivo se, al samo jedno, još uvijek nadje..

pa gle, tako su misli i u ukrajini
ovo je jako opasno za državu, ali i za USA i za EU
a zašto su sada rusofili u ukrajini na vlasti ?

pivo nije rješenje, nego pamet u glavu

Status Quo: Roll Over Lay Down

nijer bilo tako davno, kada su veleizdajnici na ovim prostorima završili u zatvorima, prije 60 godina
a što jednom bi, može opet

Status Quo: Roll Over Lay Down

New Report

Close