Bakić: Sve što sam ikada zaradio u Hrvatskoj, u Hrvatskoj sam i ostavio

Naslovnica Forum Komentari članaka Bakić: Sve što sam ikada zaradio u Hrvatskoj, u Hrvatskoj sam i ostavio

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Nastup me nije -ničim impresionirao.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

…evo najbolje ga je raskrinkao Index…

http://www.index.hr/vijesti/clanak/nastup-nenada-bakica-u-emisiji-nedjeljom-u-dva-za-dugo-dugo-pamcenje-/636056.aspx

[lol] [lol]

Bakic je u krizi izgubio oko 40% svog bogatstva


Bakic je u krizi izgubio oko 40% svog bogatstva

Dobro, zašto je to i nekome od nas bitno?
Neki su izgubili sve…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Gospodin Bakic ima malo filozofski nacin izrazavanja, sagledavajuci malo siru sliku odredenog problema.
Iz takvih izrecenih recenica uvijek se mogu izvlaciti zakljucci izvan.konteksta, koje zloupotrebljavaju njegovi neistomisljenici na dosta grub i prljav nacin.
Meni su njegovi statovi i razmisljanja u velikom broju tema prihvatljivi i slazem se sa njima.

Bwd ovaj clanak Poslovnog je dosta dobro prenio nastup Bakica u emisiji Nu2.
Doduse nedostaje komentar novinara, ali je to tako u hrvatskom novinarstvu gdje novinari umjesto komentara svoje misljenje izrazavaju manipulirajuci izvadcima iz necijeg govora ili napisane rijeci.

Kaj se uopće bavite s njim…? Šetajte s djecom……

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

pušiona …….. i to žešća…….čak ni ispravne stavove ne zna obrazložiti………

Spomenuo je i da zbog svoje djece razmišlja o tome da s obitelji preseli u inozemstvo.

Meni je najbolji ovaj dio. Zbog sličnih debilana svaki dan to djeci ponavljam. Nek’ ih tamo barem na profinjen način prave debilima. [lol]

Novac uvijek možeš izgubiti, stoga je to uvijek prihvatljiv rizik.
Ali povjerenje i moral – nikad(a)!

moram priznati da mi je tajna zašto se o ovom gospodinu govori kao o nekom faktoru? još mi je veća tajna zašto bi se netko zamarao njegovim uzvišenim mislima, koje prelaze mozgovne mogućnosti običnog homo erectusa poput mene..
no još mi je veća tajna zašto bi itko ikad poželio gledati nedjeljom u 2, a najveća mi je tajna zašto bi netko gledao nedjeljom u 2 sa dotičnim gospodinom. A kozmička mi je tajna zašto bi to itko htio prenesti?

Težak je život homo erectusa u 21. stoljeću

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Okupila se ekipica da malo podjeli svoje mudrosti:

– od kuda tom tipu pravo da bude zadovoljan i optimističan
– od kuda mu pravo da bude uspješan
– od kuda mu pravo da još priča da je u Hrvatskj i svijetu bolje nego ikada

Zaista jedna iritantna i frustrirajuća životna priča. Pametnjaković zaradio velik novac
a čovjek se za ništa ne može uhvatiti kako bi opravdao njegov uspjeh.
Krao izgleda nije, stranački neangažiran, čorka ili barem neka tužbica uz privredni kriminal mu ne visi nad glavom … Mislim stvarno, nije OK.
Onda mu još daju i sat vremena u top terminu.
Ma dajte, molim vas.

Očigledno ne znate da je prodaja mojposao.neta bila prodaja baze podataka britancima, a posao da mu se to omogući je odradila njegova politička opcija, preko HZZ-a.

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!


Okupila se ekipica da malo podjeli svoje mudrosti:

– od kuda tom tipu pravo da bude zadovoljan i optimističan
– od kuda mu pravo da bude uspješan
– od kuda mu pravo da još priča da je u Hrvatskj i svijetu bolje nego ikada

Zaista jedna iritantna i frustrirajuća životna priča. Pametnjaković zaradio velik novac
a čovjek se za ništa ne može uhvatiti kako bi opravdao njegov uspjeh.
Krao izgleda nije, stranački neangažiran, čorka ili barem neka tužbica uz privredni kriminal mu ne visi nad glavom … Mislim stvarno, nije OK.
Onda mu još daju i sat vremena u top terminu.
Ma dajte, molim vas.

A što je najgore, on se usudio u prime-terminu govoriti ono što misli….
Ma zamislite, ne uobičajene fraze, ne populistički da se svidi masama, ne da ispadne cool nego jednostavno ono što misli …. Nečuveno !!!

…a što je to izuzev nekoliko "pravih bisera" rekao…

…ne znam čime se može biti oduševljen u njegovom narcoidnom diskutiranju…

New Report

Close