Tko bi kupio luksuzni stan uz kontejnerski terminal?

Naslovnica Forum Komentari članaka Tko bi kupio luksuzni stan uz kontejnerski terminal?

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

tko je ovaj gospodin i čime se bavi?

Ja bi kupio, kakvo je to pitanje!? Pa mislim da je bitnija cijena stana nego to da je blizu terminala…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Ja ću prvi kupiti taj luksuzni stan..

@cone
Taj ti je gospodin prijatelj gospodina Linića i SDPovske klike u Rijeci. Njemu ti je njegov prijatelj Linić svojevremeno za sitne novce dao neke hotele u Rijeci i Dubrovniku, kao što je i svom drugom prijatelju Vrhovniku poklonio brodogradilište V.Lenac. Nakon nešto godina taj gospodin Štrok se je našao pred bankrotom i prodao poklonjene hotele. No na njegovu sreću na vlast opet dolaze njegovi stari prijatelji i sad sa javlja g.Štrok kao posrednik između grupacije DAR (koja ima novce) i svojih frendova u Rijeci, koji su gladni novca. Naravno i on računa na neku lovu u tom dealu. Dakle svi sretni. Pušaći su kao i uvjek građani Rijeke i RH, te javni interes.

New Report

Close