Rad bez plaće – nova Mrsićeva politika zapošljavanja

Naslovnica Forum Komentari članaka Rad bez plaće – nova Mrsićeva politika zapošljavanja

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

MA nije to novo..to ima u Rvackoj već godinama…trebalo bi to patentirat pa izvozit…

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

trebala bi drzava zakljuciti ugovor o strucnom osposobljavanju sa svim ministrima, pcka im mterina

Presmiješan i prejadan prijedlog. I to predloži ministar socijal-demokratske vlade. Najbolje bi bilo da ozakonimo robovlasništvo, i to samo u privatnom sektoru.

Jedna od najvećih gluposti koja se mogla čuti od političara (a jaka je konkurencija). Težinu ovome daje još to što je socijaldemokrat. Al nije temeljno ljudsko pravo da za rad budeš plaćen.
Tko će kontrolirati zloupetrebe?
Možda inspektori koji već godinama nisu primjetili firme koje ne plaćaju doprinose i poreze?

Ok,može,ali onda neka i Mrsić volontira u Vladi,ako mu je boljitak Hrvatske ispred plaće.

pa da sam ja poslodovac istoga bi trena otpustio zaposlenike i zaposli mlade kojima nemoram placati a sta ce ovi koji imaju kredite i djecu me nebi interesiralo ovako razmislja vecina poslodavaca bez ikakvog sentimenta.Ja neznam ko da ovome ministarsko mjesto

Obzirom da ministri iz Vlade lete zbog nekih svojih vlastitih izjava ne bi me čudilo da je ova fantastična ideja misao samog premijera Vlade. [lol]

New Report

Close