Čačić u Rusiji traži kupca za Petrokemiju, Gazprom zainteresiran?

Naslovnica Forum Komentari članaka Čačić u Rusiji traži kupca za Petrokemiju, Gazprom zainteresiran?

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

zasto ne proda gradjanima hrvatske? istovremeno udari ina-i veci royality pa nek bude kakva jest, a mozda i neki posebna porez na trgovanje plinom, pa veca cijena plina, vise drzavi, a ako gnojivo poskupi, tu su poticaji (za one koji zaista proizvode). zasto se mora prodati rusima kad gradjani rh imaju novac za dokapitalizaciju ili kupovinu petrokemije? neka bude vise od 25% drzavna, a ostalo gradjanima rh. samo malo, sto se nudi hrvatskim kompanijama zauzvrat? sto mi idemo samo okolo i trazimo tko bi sto od nas kupio? žalosno.

uvalit će on dioki.

Čim se nešto nudi na ovaj način cijena pada.
Na ovaj način zove Ruse u regiju jer nam ljubav s Amerima (i sam s njima) nije baš najbolje rješenje. Gledajući globalno mislim da je to dobra ideja ali da opet ne košta kao “Danke Deutschland” jednom prije.

Ajde nemojte ljudi pa to je nama u interesu da nam bude bolje kao što nam je postalo sa prodajom HT-a, INE…. pa zar nije sve pojeftinilo…

Kukuriku Vlada rasprodaje Hrvatske tvrtke koda im su čačine .

Kad-tad će odgovarati za prejeftinu rasprodaju Hrvatskih tvrtki , dizanja kredita i trošenje nezarađenog :

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/184336/Zasto-je-cacicev-put-u-Moskvu-uznemirio-radnike-Petrokemije.html


Nisam našao prikladnu temu za ovo, pa evo ovdje.
"Uspon Radimira Čačića"
Vaš link

Vuku dali čuvati ovce ?

.

tako vam je i Opel zavrsio u rukama amerikanaca,pa tamo vamo drzava im je potpomagala da ne propadnu,i to je jedina automobilska firma u njemackoj koje je otisla u ruke amerikanaca,i koja navodno ne ostvaruje dobit,nego se ljudi jos boje za svoja radna mjesta.

Dok recimo ove godine sve ostale dodatne automobilske firme(audi,mercedes,vw) su podjelile bonu radnicima za ono sto su profitabilno radili.
Pa sam vam je primjer HT i nekadasnja Pliva.

A nesto od rusa traziti zamene je najveca ludost,sa tim ljudima ne mozes pregovarati.A u ostalom to nije nasa politicka a ni povjesna kultura vezati se sa okrutnim,bahatim rusima.

tako vam je i Opel zavrsio u rukama amerikanaca,pa tamo vamo drzava im je potpomagala da ne propadnu,i to je jedina automobilska firma u njemackoj koje je otisla u ruke amerikanaca,i koja navodno ne ostvaruje dobit,nego se ljudi jos boje za svoja radna mjesta.

Dok recimo ove godine sve ostale dodatne automobilske firme(audi,mercedes,vw) su podjelile bonu radnicima za ono sto su profitabilno radili.
Pa sam vam je primjer HT i nekadasnja Pliva.

A nesto od rusa traziti zamene je najveca ludost,sa tim ljudima ne mozes pregovarati.A u ostalom to nije nasa politicka a ni povjesna kultura vezati se sa okrutnim,bahatim rusima.

Večernji list :

Prodaju se

HEP
OLINACRO
JANAF
HPB
CO
PETROKEMIJA
PODRAVKA
KONČAR

.

New Report

Close