Evo zašto Stanković nije htio otkriti ime svog idućeg gosta

Naslovnica Forum Komentari članaka Evo zašto Stanković nije htio otkriti ime svog idućeg gosta

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

ivo nije siguran hoće li biti kod kuće, a baš bi njega trebao malo propitati

Ovo sa Srđanom je bio pun pogodak u ništa. Katastrofa.
Ali moramo se polako navikavati da su sada u njegovim emisijama SDP-HNS i lijevo orijentirani simpatizeri uz predstavnike manjina gdje prednjače naši susjedi s istoka.
Njegova emisija samo je još jedan primejr “Objektivnog” novinarstva-ako je lijeve orijentacije.

Složio bih se s tobom da je jučerašnja emisija bila loša, no ne bih se složio sa pričom o skretanju u lijevo javne televizije. Srđan Dragojević je definitivno odličan filmski redatelj i defiitivno je bio dobar materijal za emisiju. Na žalost Stanković nikako da se oslobodi kompleksa političkih HR/SR odnosa i od svakog Srbina u emisiji radi “političkog Srbina” i ubija kliejima tipa “Što mislite o ratu”, “Što mislite o Miloševiću”, “Što mislite o ratnim zločinima”….

Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

Jadranka Kosor ili Ivić Pašalić ?

.


Složio bih se s tobom da je jučerašnja emisija bila loša, no ne bih se složio sa pričom o skretanju u lijevo javne televizije. Srđan Dragojević je definitivno odličan filmski redatelj i defiitivno je bio dobar materijal za emisiju. Na žalost Stanković nikako da se oslobodi kompleksa političkih HR/SR odnosa i od svakog Srbina u emisiji radi "političkog Srbina" i ubija kliejima tipa "Što mislite o ratu", "Što mislite o Miloševiću", "Što mislite o ratnim zločinima"….

I ja se slažem i mišljenja sam kako sve to proiziliazi iz očiglednog kompleksa što je i on sam Srbin!

Od kako sam sebe uhvatio u laži više nikome ne vjerujem!

Mogao bi ponovno Goran Bare, da upotpuni ovaj cirkus.
[lol]

MALO VIŠE DOMAĆIH LJUDI A NE STRANACA

Ivo 100%

New Report

Close