‘Privatizacija tržištu može donijeti 150.000 novih ulagača’

Naslovnica Forum Komentari članaka ‘Privatizacija tržištu može donijeti 150.000 novih ulagača’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Svi misle samo o tome kako iščupati novce s burze a ovi pacijenti pričaju o ulaganjima.Mila majko

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!

Rumunjska i Poljska napravile su ono- o čemu ja amaterski pišem…..a Haoren mi dijeli savjete , skupa s Jamesom…
Bože- kako ta djeca , imaju u glavi naštrebano ekonoimsko gradivo- a u datoj situaciji- ne vide
drvo od šume!
Ništa se još nije pročistilo- dok se ne uvede stroga KONTROLA REVIZORA – koji nadgledaju dionička društva
i njihova financijska izvješća , to je prvo – a drugo- dok se ne počne s primjenom Zakona o tržištu kapitala u dijelu
javnom informiranja- kako bi se izbjegle manipulacije i insajd informacije – koje su tekle iz državnih institucija,
banaka, FINE …i HANFE – naravno….
I TREĆI NAJOSNOVNIJI PREDUVJET JE PLAĆANJE DRŽAVE U ZAKONSKIM ROKOVIMA ….. i plaćanje zaostataka
ODMAH prema dioničkim društvima- a ovdje najviše mislim na GRAĐEVINU !
Da li negdje postoji podataka- a poslovni bi ga mogao imati- koliko država i državna uprava , resorna ministarstva itd….sl.sl.DOSPJELO duguje građevini, kojim tvrtkama najviše i kada će podmiriti svoje obaveze ?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Tla baba lan da joj prođe dan….

Nedaj bože IPO-a jer će do kraja uništiti burzu. Vidimo kolike je dionice uništio HT. I ulagače u ostale dionice.
No, vjerujem da od IPO-a u idućih 5 godina neće biti ništa.

New Report

Close