‘Ne nazire se oporavak, prodajte dionice koje imate’

Naslovnica Forum Komentari članaka ‘Ne nazire se oporavak, prodajte dionice koje imate’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ufff… odmah sutra… necu ni spavati.

who dares, wins

Zar se ne kupuje kad su najlošije vijesti? 🙂

još malo i na našoj će se burzi trgovati samo sa dionicom HT-a.

ovo je prava analiza koja čak ne pravi razliku među dionicama, prodaj sve i gotovo, slijedeća će nadam se biti ; poklonite dionice i gotovo

da.ali tek nakon završnih računa.

napokon dobra vijest, jer kad nam dušebrižnici iz banaka ovak dobronamjerno savjetuju prodaju, čini mi se da bi moglo biti kontra, jer ipak da bi se nekaj prodalo mora postojat netko ko bi to kupil,kaj ne?
a najlakse je ovak zastrašivat i kupovat valjda po još smješnijim cijenama od ovih trenutno.

JA se sjećam tamo krajem 2007. kada je bila masovna pomama za dionicama – analitičari su govorili kupite, kupite, rasti će, što se kasnije desilo ne moram niti podsjećati.
Otkud analitičari znaju kako će se kretati cijene??? I ako znaju zašto oni ne kupuju i prodaju u pravo vrijeme i tako se obogate???

ima li admina negdje?!Što je to i kakvi su to senzacionalistički natpisi!?Isti smradovi nedavno su malko drugaćije pisali!Neka oni prodaju svoje-ako ih imaju!

hvali more, drž se altantske plovidbe.....

Ova nazovi analiza je najbolji znak za kupnju dionica na ZSE

ja ču akumulirat pomalo pa kaj bu , bu. tim njihovim analizama ne vjerujem.
( neču zaboravit kad je ATGR bio na 800 a jedna analitičarska kuča je " savjetovala " da ATGR vrjedi više od 1100 , a vidi di je sad)

gluposti.. ne kužim i dalje ima dividendnih dionica na zse.hr..a većina ih je sad i isplativa za kupnju..

Pogledajte samo prinose RBA OMF i DMF – sve je jasno. Nemaju oni pojma što činiti na tržištu kapitala u Hrvatskoj. Znaju samo proviziju uzimati. Zato sam se i ispisao iz njihovog OMF-a te na taj način profitirao jer novoodabrani mirovinski fond je mnogo uspješniji.

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Haha,prekrasno. “Signal za kupnju na razini od 1040 bodova ne može se isključiti, kao što se ne može isključiti ni rast prema 1200 bodova”
Znači više manje nam ništa nisu rekli. A zašto bi sada prodavali ako se ne može ni isključiti rast prema 1200 bodova?Znači da i oni koji sada kupuju mogu zaraditi… Logika koju može provaliti i malo pametniji osnovnoškolac 😀 .

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”

Večina ljudi na burzi gubi ,

kupuju skupo a prodaju jeftino ,

kupuju kad su vjesti dobre

a prodaju kad su vjesti loše .

.

New Report

Close