PKMI (PPK Karlovačka mesna industrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PKMI (PPK Karlovačka mesna industrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo da se malo pozabavio i ovom dionicom.Mislim da je postala jako interesantna posljednjih dana.Floričić i ekipa iz Zagreba su se dobro nakrcali dionicama koje su siroti radni rasprodavalai. Većinski vlasnik je PIVAc Vrgorac koja polaže veliku nadu u tu firmu.

To je bila interesantna dionica ispod 1000 kn, onda ju je trebao kupovati. Sad je po FA preskupa.

Ignore: KressoM, delux

Mislim da je ovdje prosao prvi vlak…+

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Aureus vam je unutra – poslije nove godine.[smiley2]

[color=blue][u][b]" pessimus dux Croatorum "[/b][/u][/color]

Preskupo. govorimo o mesnoj industriji koju još očekuje borba sa EU i njihovim zakonodavstvo, prilagodbe HACCP….no ipak tržni udio u RH im je dosta narasao te je čak iznad Gavrilovića…

Unatoč skupoći, otišla je od 1500 do 2000 za par minuta takorekuć… ja sam bio zakasnio, ali mogao sam ugrabiti nešto na 1600 i to mi je bilo puno, ali ovo sad [smiley9]
Burza je stvarno nepredvidiva.
A valjda ovo vrijedi, ne bi Floki tu bio tako jak da nije tak… [smiley2][smiley1]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


Unatoč skupoći, otišla je od 1500 do 2000 za par minuta takorekuć… ja sam bio zakasnio, ali mogao sam ugrabiti nešto na 1600 i to mi je bilo puno, ali ovo sad [smiley9]
Burza je stvarno nepredvidiva.
A valjda ovo vrijedi, ne bi Floki tu bio tako jak da nije tak… [smiley2][smiley1]

Ne možeš bit u svim dionicama odjednom, al ovdje priča još nije gotova, setimo se sličnih dionica tog sektora.

(Varaždin, 08. prosinca) Objavljujemo Vlasničku strukturu na dan 29.11.2006. društva PPK karlovačka mesna industrija d.d. Karlovac, uvrštenog u Kotaciju javnih dioničkih društava:

http://www.vse.hr/kotacije/jdd/pkmi/PKMI-2006-12-08_vlas-struktura.doc

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!


(Varaždin, 08. prosinca) Objavljujemo Vlasničku strukturu na dan 29.11.2006. društva PPK karlovačka mesna industrija d.d. Karlovac, uvrštenog u Kotaciju javnih dioničkih društava:

http://www.vse.hr/kotacije/jdd/pkmi/PKMI-2006-12-08_vlas-struktura.doc

Interesantna struktura,nema šta.[smiley2]

Evo i trenutnog pre-likvidnog stanja:

Kupnja – PKMI-R-A
6 2.020,00
30 2.000,01
10 2.000,00
6 1.951,00
4 1.950,00

Prodaja – PKMI-R-A
31 2.049,99
35 2.050,00
13 2.100,00
19 2.390,00
20 3.500,00

Vlasnici prvih 10 računa na kojima je ubilježena najveća količina vrijednosnog papira PKMI-R-A
Stanje na dan: 01.12.2006

Naziv vlasnika računa Mjesto
MESNA INDUSTRIJA BRAĆA PIVAC D.O.O. VRGORAC, HRVATSKA
Skrbnički račun:
HPB D.D./AUREUS INVEST – AUREUS EQUITY OIF ZAGREB, HRVATSKA
ERSTE VRIJEDNOSNI PAPIRI ZAGREB D.O.O. ZAGREB, HRVATSKA
HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU ZAGREB, HRVATSKA
JELAVIĆ DAMIR ZAGREB, HRVATSKA
LEKIĆ MATE ZAGREB, HRVATSKA
DUGONJIĆ ZLATKO ZAGREB, HRVATSKA
POPIĆ DOMAGOJ IMOTSKI, HRVATSKA
Skrbnički račun:
CENTAR BANKA D.D. ZAGREB, HRVATSKA
PPK D.D. KARLOVAC, HRVATSKA

Evo vam pravo stanje TOP 10 sa stzranica SDA.Interesanta je ova ekipa iz Zagreba.Oni djeluju skupa sa Floričićem.Oni su i u Finvestu i znaju što valja.

otkud znaš da djeluju s floričićem? može i na pvt…

.Eva malo C/P za arhivu, pa da vidimo.

Pitanje je, kad će završiti.Minus mi je 3% s provizijom.PKMI bi trebao to kompenzirati već sutra, a sretno svima u TNPL, jednom će sigurnom dogurati do5000.

smiley2″

vedranBMW:
Jel mi možeš objasniti po kojoj logici vidiš PKMI kao takvu priliku? Ako se ne varam trenutno je na 3 BV smiley9smiley9smiley9
optimist:
BV 2,3, dobit povećana za 40%, prihodi 35,7%, Floki sa ekipom je unutra.Firma je kvalitetna, konstantni rast poslovanja, likvidnost se popravlja.Šta ćeš više, ulaz na 2000 je više nego OK, pravo trgovanje tek predstoji a prodaja se diže svaki dan.Aures neće izlaziti ispod minimalno 3000 kn.Na Vaš link imaš više detajla,meni svi fakti govore, da se radi o ziceru.Pozdrav.[smiley2]

vedran_bmw
korisnik od: 26.10.2006.
lokacija:
broj poruka: 128

Stvarno su argumenti strašni, ali ja sam izgleda slijep kod zdravih očiju. Ništa od gore navedenog ne opravdava rast cijene.

optimist:

Možda ne za vas, al za nas koji smo kupovali u petak, ti argumenti su bili dovoljni.Vidjećemo gdje će cijena bit za pet dana.[smiley1][smiley2][smiley2]

Nisam baš danas primjetio da je cijena negdje otišla. Jedino ako opet računate na dizanje niskolikvidnih iz Aureusovog portfelja

[b]PEACE BROTHERS!!![/b]

New Report

Close