Što nije uredu s ovim forumom?

Naslovnica Forum Razno Prijedlozi i primjedbe Što nije uredu s ovim forumom?


Pozivam sve forumase kojima je stalo do integriteta ovog foruma da
do daljnjeg prestanu pisati na njemu. Ovim putem volio bih da pokazemo
moderatorima kako su u svojoj toleranciji prema odredjenim individuama
pretjerali. Apsolutno nemam nista protiv elaboriranog diskutiranja, ali
necu tolerirati da me neko vrijedja i neutemeljeno proziva pogrdnim
imenima. Konstantno zlostavljanje svih posjetitelja ovog foruma sa tri
nicka iza kojih stoji grupica isfrustriranih korisnika za mene je
previse.

p.s. a sjecam se kada mi je jos davno covjek sa 1000 nickova rekao da
ce unistiti ovaj forum ako nece biti po njegovom… sada tek vidim da
je doista mislio ozbiljno

Drago mi je da je kolega (smijem kolega?) ovo započeo.

Pitanje: Da li je dopušteno imati višestruke nickove na forumu poslovni.hr?

Ako je, onda moderatori obrišite ovu temu i nastavljamo po starom. Ako nije,…

Molim moderatore da ovo ostave neko vrijeme ovdje jer je ovo najposjećeniji dio ovog foruma što znači da bi trebao imati i najbolje rensponse.

Dakle, ovdje molim da članovi koji imaju dokaze u kršenja pravila da ih ovdje navedu i POZIVAM MODERATORE DA BEZ PARDONA SANKCIONIRAJU TE ČLANOVE.

Danas sam prvi put uhvatio malo vremena i pročitao glavninu tema i… Pa ovo nema veze s investiranjem!! Ako je onima koji održavaju ovo mjesto cilj imati ovu razinu kvalitete i ovu razinu komunikacije, onda se ispričavam na kritici.

Dakle, ako znate tko i kako krši pravila, MOLIM VAS recite. Nemojte se bojati neke odmazde i da se ne želite “svađati”. Krajnje je vrijeme da se podigne razina kvalitete.

All shipping lanes lead to China.

Evo ja ću prvi početi: u potpunosti sam uvjeren da niz članova koji imaju u avatru likove iz South Parka (davorin, gtomislav,…) je u biti jedna osoba i molim da se to sankcionira.

Ako netko pomisli da čemu to kad se mogu ponovo ulogirati pod novim nadimkom i raditi još veće probleme, može se i to riješiti. Prijavite njihov IP server provideru i ako se dokažu ti problemi može se (ovo je provjereno i znam ljude kojima je to naprvaljeno): HT može na npr 2 tjedna onemogućiti spajanje na net. I niz sličnih sankcija. Dakle, sve se može kad si da truda.

All shipping lanes lead to China.


Drago mi je da je kolega (smijem kolega?) ovo započeo. Pitanje: Da li je dopušteno imati višestruke nickove na forumu poslovni.hr?

Smijete kolega… mene osobno ne smetaju visestruki nickovi vec njihova zlouporaba… kada netko uspomoc tri nicka za ciju mu je buducnost svejedno terorizira ovaj forum i sve njegove korisnike onda je krajnje vrijeme za moderatorsku intervenciju… uostalom boli me briga… kretanje trzista demantirat ce sve lose sto se o meni reklo

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

teško je održavati razinu komunikacije provjerama nickova – to je nešto slično kao i prisluškivanje telefona u amerika

s druge strane nije niti kaznjivo koristiti više nickova (po pravilima foruma) već isključivo način pisanja a kamoli vrijeđanja – to je nešto slično kao kada se svinje valjaju u blatu (samo što je ovo puno gore)

ova tema nema smisla jer kada netko krši pravilo foruma (vrijeđa) onda je on automatski sam prozvan bez da ga mi prozivamo – to je nešto slično kao ‘neka baci onaj koji je bez grijeha’

nema mi druge nego se zae..ti


kada netko krši pravilo foruma (vrijeđa) onda
je on automatski sam prozvan bez da ga mi prozivamo – to je nešto
slično kao ‘neka baci onaj koji je bez grijeha’

A je li doista? A zašto se onda ne sankcioniraju neki članovi? Ako se netko “sam proziva” kad prekrši pravilo, gdje su onda te očite sankcije?
Ova tema je tu zbog nade da će što više ljudi dati svoju podršku da se počne raditi neki posao na tim sankcijama. A ne da se prepucava: Ti si mi rekao ovo. – A ti meni ovo. – Ti si meni prvi!… I sl. Za to mogu otići kod sestrični pola sata prije u vrtić. A ne na mjestu gdj eje prosjek godina preko 35-40.
Dakle, jedini cil je je pokazati moderatorima da ima određen broj članova koji žele što kvalitetnije mjesto za raspravu o inve. i da postoje neki koji to ne žele.

I slažem se da nije problem u broju nickova per se već u tome kako se služiš njima.

All shipping lanes lead to China.

ma slažem se i ja sa svime izrečenim – ali to je posao moderatora…

kažem samo ovako, što je manje onih koji se pozivaju na posao moderatora to je moderatorima lakše a samim time je i forum kvalitetniji…
ako se ipak desi da moderatori ne uspiju moderirati – iži ga, traži drugi forum jer je ovo još uvijek ipak kakav takav kapitalizam

nema mi druge nego se zae..ti

Pitanje je što nije u redu sa ovim forumom. U potpunosti se slažem sa kolegom nathanom da nekolicina članova (a možda je to i samo jedan član) teroriziraju ovaj forum. Istina je da neki puta znaju isprovocirati do te mjere da se onda i drugi (uključujući mene) upuštamo u neke rasprave sa njima (ili njim) koje su na rubu vrijeđanja . Time se ovaj forum guši i definitivno gubi na kvaliteti. Postovi tiopa ide vam transadrija na 1500 kuna gdje joj je i mjesto ili al vas je Fuda navukao, definitivno nmaju mjesto na ovom forumu cak ni na temi “Bez cenzure”. Podržavam inicijativu kolege Nathana i pozivam i sve ostale koji slično razmisljaju da vise ne pisu na ovom forumu dok god ga teroriziraju likovi poput davorina, gtomislava, mmajdaka….

I ponovo 25 crveno! Izgleda da 25 crveno uvijek dobiva!

I ja apeliram na moderatore da budu oštriji. Nije u redu da gtomislav u 10 minuta napiše na 10 tema gluposti i tako cijeli dan. Taj čovjek uopće nije gledao Mostich i ATM u radno vrijeme burze, samo je pisao gluposti.Koji je cilj takvog sudjelovanja na forumu ?


likovi poput davorina, gtomislava, mmajdaka….

evo, ovo sigurno sada neće pridonijeti kvaliteti foruma

ako se već i proziva onda neka se prozivaju djela a ne osobe – to je ključ uspjeha

nema mi druge nego se zae..ti

I ja dajem glas za sankcioniranje neargumentiranog pisanja na za to nepredviđenim temama! [smiley8]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

25_crveno:

likovi poput davorina, gtomislava, mmajdaka….

evo, ovo sigurno sada neće pridonijeti kvaliteti foruma

ako se već i proziva onda neka se prozivaju djela a ne osobe – to je ključ uspjeha


Elvare pretjeruješ sa tolerancijom. Djela čine osobe i njih treba ukloniti. Treba imenovati one kojima je cilj uništenje foruma i ukloniti ih.

tko je taj koji će ih imenovati i tko je taj koji će ga eliminirati???

tako su započinjali svi svjetski imperijalisti i zloljudi – u ime pravde

nema mi druge nego se zae..ti


Elvare pretjeruješ sa tolerancijom. Djela čine osobe i njih treba ukloniti. Treba imenovati one kojima je cilj uništenje foruma i ukloniti ih.

To nije naš posao, i zato sve dok se moderatori ne vrate s godišnjeg ili gdje već jesu, jer ih očito nema među nama, mene ovaj forum neće vidjeti! Pozdrav!

Treba uvesti reda samo me prije toga prosvjetlite. Tko su uopće ti moderatori?

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

New Report

Close