Sanader: Ponosan sam na sve što sam učinio i nemam razloga za strah

Naslovnica Forum Komentari članaka Sanader: Ponosan sam na sve što sam učinio i nemam razloga za strah

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Tko o čemu kurva o poštenju.

Bivši premijer je valjano odradio svoj posao.
To ne može svatko.
Volio bih da saam osnuje domaću grupaciju/ holding sa sjedištem u inozemstvu i zapošljava domaće i strane radnike vani.

On to može. A većina ne. To je temeljna razlika.

O poštenju.
Bori se – ako se boriš, znaš cijeniti pobjednike/lidere/Sanadera. Ako ne, širi noge, što ti zeko drugo preostaje. Mi ćemo ti dati pare, ne brini napravit ćemo ih za takve. Prostitucija je biznis koji uskoro polulegaliziran treba doći na vrata lijepe naše.

Ej Kumara, sa kakvim smećem su tebe hranili da si ispao ovoliki degenerik ili je to možda genetika!?
A sanader je toliko dobro odradio svoj posao da je eto pola Hrvata na rubu samoubistva od prevelike sreće uslijed dobrog života i svijetle budučnosti, naravno, toliko veliki patriot i bivši premijer je sputan malom Hrvatskom da je neshvačeni siromak morao emigrirati sa familijom u bijeli svijet a za utjehu si je uzeo nešto milijardi što proračunskog, što novca zločinačkog režima kojemu je bio predsjednik!
Samo neka dođe, ima ga tko dočekati i pozdraviti!!!

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

New Report

Close