Šuker: Premijerka će sutra na sjednici Vlade predstaviti investicijske projekte

Naslovnica Forum Komentari članaka Šuker: Premijerka će sutra na sjednici Vlade predstaviti investicijske projekte

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

“Ministar financija, uz primjedbu da je šokiran ovakvom izjavom jer Zgombić, s kojim je dosta surađivao, dosad nije tako istupao, Zgombiću je poručio da posluje drugdje ako mu u Hrvatskoj poslovna klima ne odgovora. Šuker je istaknuo da institucije države poduzetnicima i investitorima redovno izlaze u susret i vrata su im otvorena. Smatra da nije dobro govoriti kao što govori Zgombić jer se na temelju takvih izjava mogu formirati generalni stavovi o Hrvatskoj. U tom smislu napomenuo je da se na temelju takvih izjava i intervjua formiraju i ljestvice konkurentnosti. ”

Ovo otprilike demostrira kakav je odnos vlade prema poduzetnistvu. Po Sukeru poduzetnici bi trebali biti neka vrsta cheerleadera za vladu, govoriti sve najljepse i mazati narodu oci kako je sve dobro. Jos jedno u nizu obecanja vlade koja je izgubila svaki kompas. Da su ostvarili 1% onoga sto su obecali mi bi do sada izisli iz recesije. Hiperinflacija obecanja se nastavlja, a proces ce se vjerojatno nastaviti kako se izbori priblizavaju.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Pogrešna reakcija.
Trebao se usmjeriti na rad i kako poboljšati uvjete za ulagače te rješavati njihove probleme.
Zgombića je trebao pustiti da govori što hoće, a radom i rezultatima ga može demantirati.
Problem je jedino u tome što ga nema ćime demantirati, jer nema rezultata-otud takva njegova reakcija i nervoza.

Ovaj Šuker je postao ko neka čangrizava baba. Od kud tome levatu pravo da poreznom obvezniku govori takve stvari? Čovjek je samo istinu rekao. Ili kod nas vlada neka pravna sigurnost? Možda sam ja nešto prespavao…

who dares, wins

dečki glava gore svinja je poludila i od sutra gospodarstvo kreće punom parom i do vikenda izlazimo iz recesije [lol] [lol] [lol]

sto god predstavila, sigurno je samo jedno: http://image.dnevnik.hr/media/images///600xX/Feb2009//60192595.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

New Report

Close