Muzej Iluzija, originalna hrvatska ideja koja danas broji 60 lokacija u 26 zemalja na četiri kontinenta, svoje utemeljena je na ideji osnivača Tomislava Pamuković i Roka Živkovića koji su tvrtku Metamorfoza prodali fondu Invera EP.
Uslijedilo je ubrzano širenje kompanije, koja je od 2021. do 2025. narasla čak 12 puta. Ove godine zagrebački Muzej Iluzija slavi 10. rođendan, a tim povodom cijela uprava Metamorfoze, predsjednik Uprave i direktor prihoda Teo Širola, izvršna direktorica Kim Schaefer, direktor financija Tomislav Hlupić, direktor razvoja Luka Novak i operativni direktor Ivan Stipančić, gostovala je u šestoj epizodi podcasta Poslovni svijet novinara i voditelja Ilije Jandrića.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu