Hrvatska zajednica županija u suradnji s tvrtkom LIBUSOFT CICOM d.o.o. i ove godine u sklopu LC Panorame organizira Konferenciju županija – jedinstveno događaje na kojemu će se raspravljati o aktualnim zakonskim propisima, s naglaskom na digitalizaciju javne uprave.
„Prvu Konferenciju županija održali smo prošle godine i ona je postala platforma za razmjenu iskustava među jedinicama lokalne i područne (regionalne) samouprave. Adekvatna primjena zakonskih odredbi i propisa je prioritet u našem funkcioniranju, a Konferencija je prilika da stručnjaci iz raznih područja podijele svoju ekspertizu s kolegama diljem Hrvatske“, ističe potpredsjednik Hrvatske zajednice županija, župan Koprivničko-križevačke županije Darko Koren.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu